Професії, що дарують красу та задоволення

У Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова молодь опановує творчі професії

Економічний розвиток будь-якої громади та якість життя людей напряму залежать від рівня професійної підготовки кадрів. Сьогодні у суспільстві є нагальна потреба у кваліфікованих фахівцях робітничих професій.
Задля підвищення інтересу учнівської молоді до робітничих професій, затребуваних на ринку праці, подальшого навчання та працевлаштування юнаків та дівчат за професійними інтересами 24 квітня у нашому місті провели Форум професійної освіти. Цей потужний профорієнтаційний захід ініціював департамент освіти і науки Львівської обладміністрації, а участь у ньому взяли 35 навчальних закладів професійної освіти нашої області.
Форум розпочався виступом ансамблю барабанщиць Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова. У форматі форуму навчальний заклад презентував професії, яких навчають юнаків та дівчат, а також фахові навички та творчі здобутки учнів. Зокрема, на форумі були представлені колекції одягу New Look, “Осіння ніч”, “Рисич”. Учні, викладачі та майстри виробничого навчання МЦ ПТО ХМД провели майстер-класи “Фантазійний макіяж”, “Сучасні зачіски”, “Сучасні стрижки”, “Альтернативна кава” та “Шоу перетворень”. Школярі, що завітали на форум, не лише із захопленням спостерігали за роботою майстрів, а й мали змогу особисто брати участь в оформленні кондитерських виробів, виготовленні одягу та прикрас, виконанні макіяжу та манікюру.
У Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова готують фахівців, котрі надають людям якісні послуги, допомагають їм бути гарними та задоволеними життям.
Сьогодні у навчальному закладі молодь здобуває професійну освіту зі спеціальностей: швачка, кравець, закрійник, швейне виробництво, моделювання та конструювання промислових виробів; перукар (перукар-модельєр), модель, демонстратор зачісок, манікюрник, педикюрник, пастижер, візажист, перукарське мистецтво та декоративна косметика; кухар, кондитер, кухар дитячого харчування, офіціант, бармен, адміністратор (господар) залу в закладах харчування.
На базі МЦ ПТО ХМД успішно функціонує Локально-комунікативний центр дистанційного навчання від Хмельницького національного університету для здобуття вищої та другої вищої освіти на факультеті заочно-дистанційного навчання, післядипломної освіти та довузівської підготовки.

Для підготовки кваліфікованих фахівців центр має потужну матеріально-технічну базу, основу якої складають два навчальні корпуси загальною площею майже дев’ять тисяч кв. м. До послуг учнів 36 зручних навчальних кабінетів та лабораторій, 28 оснащених сучасним обладнанням майстерень, спортзал, актовий зал, учнівське кафе, їдальня. В етнографічному музеї навчального закладу представлені історія краю та національних традицій. Учні забезпечуються стипендією та гуртожитком.
Навчає та виховує молодь високопрофесійний педагогічний колектив викладачів та майстрів виробничого навчання. Очолює навчальний заклад Роман Вороняк. “Наші учні здобувають актуальні, завжди потрібні людям професії – акцентує директор. – Завдяки якісній освіті та гарному вихованню випускники центру завжди добре працевлаштовані та реалізовані у житті”.
Професійну майстерність учні постійно демонструють на фахових конкурсах, де виборюють призові місця та почесні нагороди.
Зокрема торік у м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області учениця Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова Тетяна Самалюк здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії перукар. Упродовж двох днів майбутні перукарі старалися довести, що вони є знаючими, вмілими, вправними – кращими у своїй професії.
Наприкінці минулого року у Києві відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WORLDSKILLS UKRAINE. На цьому конкурсі професійна компетенція “Перукарське мистецтво” була представлена командою Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова у складі заступника директора з навчально-виробничої роботи Катерини Шийки, майстра виробничого навчання Людмили Куліковської, учениці Тетяни Самалюк та моделі. Вони вибороли перемогу у номінації Молодіжна вечірка. У професійній компетенції “Технології моди” команда навчального закладу посіла почесне IV місце. Навчальний заклад пишається численними перемогами своїх учнів у престижних фахових конкурсах.
Учні також проявляють свої таланти у спортивних секціях та мистецьких колективах. Вони постійно беруть участь у різноманітних заходах у стінах навчального закладу та поза його межами.
Яскравим проявом здібностей, інтелекту та стилю був конкурс “Міс центру”, який нещодавно відбувся у навчальному закладі. Усі учасниці гідно представили свої таланти та уподобання. Вони змагалися в інтелектуальному конкурсі, демонстрували перевтілення, представляли стартап-проекти. Виступи учасників оцінювали глядачі та компетентне журі, яке очолював директор МЦ ПТО ХМД Роман Вороняк. Перемогу здобули: Міс центру –Мар'яна Стегній, Перша віце-міс – Галина Горинь, Друга віце-міс, приз глядацьких симпатій – Катерина Гапачило. Головне, що всі учасниці конкурсу, як і інші учні навчального закладу, орієнтовані на успіх в обраній професії, реалізацію своїх здібностей та кар’єрне зростання. У них для цього є всі можливості, адже навчання у Міжрегіональному центрі професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова забезпечує потужний старт кар’єри.
Вступайте до Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання і дизайну м. Львова та опановуйте актуальні творчі професії! Чекаємо на вас!
Адреса: м. Львів вул. О. Кульчицької, 2,
тел. (032) 262-43-25;
вул. Городоцька, 195,
тел. (032)238-43-45, 238-44-03
www.mcptohmd.lviv.ua

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7852 / 1.6MB / SQL:{query_count}