Продавець – почесна професія

У Державному навчальному закладі “Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг” змагалися майбутні продавці

Професія продавець – одна із найбільш поширених і актуальних у світі. У всі часи і у всіх народів торгівля мала найважливіше значення в економічному житті та розвитку громади. Життя будь-якого суспільства неможливо уявити без добре розвинених торгових відносин.
Одним із провідних навчальних закладів професійної (професійно-технічної) освіти нашого краю, який навчає кваліфікованих робітників цього профілю, є Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг. Навчальний заклад розташований у самому серці старовинної частини нашого міста на вулиці Лесі Українки. Саме тут у давнину вирувала торгівля. Місто Лева від часів заснування було найбільшим центром торгівлі Галичини завдяки вигідному географічному положенню. Тут перетиналися торговельні шляхи між Сходом і Заходом.
З часом місто зростало і торгівля набувала більш високого рівня. У Львові почали створювати навчальні заклади для підготовки спеціалістів. Зокрема, 1944 року була заснована Торгово-кулінарна школа, яку у 1966-ому перетворили на Львівське професійне торгово-кулінарне училище, а нині має статус Державного навчального закладу “Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг”. Навчальний заклад шанує, зберігає та розвиває славетні традиції крамарування нашого краю. За понад сім десятиріч успішної діяльності на ниві освіти він підготував багато кваліфікованих робітників торгівлі та сфери послуг. 
Саме тому Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг обрали для проведення обласного конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти Львівської області з професії продавець продовольчих товарів. У конкурсі взяли участь найкращі учні цього профілю з 5-ох навчальних закладів: Львівського вищого професійного училища торгівлі та сфери послуг, Львівського вищого професійного училища харчових технологій, Самбірського професійного ліцею сфери послуг, Новороздільського професійного ліцею будівництва та побуту, Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею.

Як зазначив заступник директора департаменту освіти та науки Львівської обладміністрації Ігор Гайдук, конкурс фахової майстерності допомагає вдосконалити рівень знань та професійних навичок майбутніх продавців та підвищити престиж цієї професії. “Продавець є обличчям магазину, магазин є обличчям міста, а місто – візитівкою країни”, – наголосила методист навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Оксана Рик. Відкриття конкурсу супроводжувалося театралізованим дійством “Галицькі крамарі запрошують...”
“Професія продавця є почесною та надзвичайно цікавою, – акцентувала директор ЛВПУ торгівлі та сфери послуг Марія Кіска. – Її треба любити. Необхідно багато знати та вміти, а головне – добре ставитися до людей. Тоді обрана професія може стати потужним стартом кар’єри”. 
Майбутні продавці демонстрували свої знання у теоретичному турі, результати якого оцінювалися щонайбільше у 60 балів, та змагалися у практичній частині, за яку могли отримати 140 балів. Компетентності учнів оцінювало професійне журі, головою якого була директор по роботі з персоналом ТзОВ “Рітейл Україна” Наталія Янів.
Переможцями конкурсу стали:
I місце – Ольга Крива (Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг);
II місце – Надія Новосад (Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг);
III місце – Любомира Бойко (Львівське вище професійне училище харчових технологій). 
Варто зазначити, що навчальний заклад ділиться значним досвідом підготовки кваліфікованих робітників торгівлі та сфери послуг на майстер-класах, семінарах, освітніх виставках в Україні та за кордоном. Зокрема, наприкінці березня Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг гідно представляло нашу область у Кракові на міжнародній виставці “Освітній фестиваль професій – 2018”.
Вступайте до ДНЗ “Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг” і опановуйте 
популярні та престижні професії. 
Адреса:
70008, м. Львів, вул. Лесі Українки, 26
Тел: (032) 242-31-29, 252-01-89, 235-89-51
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7717 / 1.57MB / SQL:{query_count}