Якісна освіта – це інвестиція в успішне майбутнє

На базі Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування урочисто відкрили Навчально-практичний центр інноваційного кравецтва

Сьогодні одним із важливих завдань економічного розвитку нашої держави та нашого краю є підготовка кваліфікованих робітників для різних сфер виробництва, господарювання та надання послуг. Цю функцію успішно виконує професійна освіта. Одним із провідних навчальних закладів професійно-технічної освіти нашої області є Львівське вище професійне училище побутового обслуговування. Училище готує фахівців перукарського, взуттєвого та швейного профілів. 
Учні навчального закладу одержують сучасні теоретичні знання та ґрунтовну практичну підготовку. Завдяки творчому потенціалу педагогічного колективу, розвиненій матеріально-технічній базі та креативному підходу до навчального процесу училище готує висококваліфікованих фахівців. Учні та майстри виробничого навчання неодноразово виборювали призові місця і одержували найвищі нагороди на регіональних, всеукраїнських і міжнародних фахових конкурсах. Зокрема, етнографічна “Квітка душа” стала справжньою сенсацією на Всеукраїнському конкурсі “Стиль”, ексклюзивна колекція “Андеркат” на конкурсі молодих дизайнерів “Битва модельєрів–2017” посіла І призове місце у номінації “Модний образ”, а колекція одягу для ресторанного бізнесу “Кавалер” минулого року перемогла у конкурсі “Прорив легкої промисловості” та представляла Україну на заключному етапі змагань із фахової майстерності WorldSkills International у м. Дубай (ОАЕ).

Так ремесло перетворюється у справжнє мистецтво. Втім колектив навчального закладу не зупиняється на досягнутому, крокує в ногу з часом, постійно нарощує освітній потенціал. Зокрема, 14 грудня у Львівському вищому професійному училищі побутового обслуговування урочисто відкрили Навчально-практичний центр інноваційного кравецтва. Відкриття центру надає нові сучасні можливості професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки учнів, слухачів професійно-технічних навчальних закладів, а також підвищення кваліфікації фахівців швейних підприємств.
Ідейним натхненником та модератором усіх прогресивних змін в училищі є директор ЛВПУ ПО Леся Максимів, яка очолює його з 2009 року. Як розповідає директор, відкриттю Навчально-практичного центру інноваційного кравецтва передувала копітка праця. Минулого року училище одержало відповідний дозвіл на його створення. Закуплено сучасне обладнання на суму понад 1 млн 200 тисяч гривень за рахунок доходів від виробничої практики та виробничої діяльності навчального закладу. Згодом облаштували сучасним обладнанням, новими матеріалами, комп’ютерними технологіями розкрійний цех, швейні майстерні, кабінет спеціальних дисциплін. Зокрема, встановили розкрійне обладнання, яке використовується на передових підприємствах, дуже зручні, мультифункційні, безшумні швейні машини, техніку для машинного вишивання, у комп’ютеризованому кабінеті спецдисциплін впровадили спеціальні програми конструювання одягу. Отже, інноваційний підхід до навчання наповнює професійну освіту новою формою та новим змістом. 
“Сьогодні професійна освіта потребує трансформації та осучаснення, – акцентувала директор Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій. – Яскравий приклад таких змін продемонструвало Львівське вище професійне училище побутового обслуговування. Створення Навчально-практичного центру інноваційного кравецтва відповідає вимогам і запитам часу”.
З нагоди відкриття центру директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Володимир Бобко нагородив колектив училища грамотою за розвиток матеріально-технічної бази ПТО області.
Потужний розвиток училища, зокрема, відкриття Навчально-практичного центру інноваційного кравецтва стали можливими завдяки плідній співпраці з підприємствами-соціальними партнерами училища: швейним підприємством ТзОВ “Борис-Стиль”, ФОП “Кальніченко Зоряна Ярославівна”, ТзОВ “Мелан-Львів”, ТзОВ “Ролада”, ТзОВ “БЛУ МУН КЛОУЗІНГ”, ТзОВ “ГРАЦІЯ ТЕКСАЛЕКСА”, ФОП “Бігун П.П.”, ТзДВ “Весна-Захід” та іншими.
Від імені роботодавців директор швейного підприємства “Борис-Стиль” Любомир Борис подякував педагогічному колективу ЛВПУ побутового обслуговування за ефективне партнерство та високий рівень підготовки учнів. “До нас на підприємство приходять дуже вмотивовані учні училища, – зазначив він. – Вони прагнуть стати кваліфікованими спеціалістами та розуміють, що якісна освіта – це інвестиція в успішне майбутнє”.
Як підкреслила голова Львівської обласної профспілки працівників легкої та текстильної промисловості України Леся Дереш, вітчизняна легка промисловість є однією з пріоритетних галузей економіки. Наступний рік може навіть стати роком цієї галузі. А ми повинні докладати спільних зусиль для якісної підготовки кваліфікованих робітничих кадрів. І нехай нашій молоді буде комфортно працювати на рідній землі!
Вступайте на навчання до ДНЗ “Львівське вище професійне училище побутового обслуговування”!

Адреса:
м. Львів,
вул. Богдана
Хмельницького, 50-а,
тел. (032) 252-11-20
м. Львів,
вул. Й.Сліпого, 33,
тел. (032) 275-25-20
http://lplpo.ucoz.lv
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7988 / 1.59MB / SQL:{query_count}