До “Прикарпатської Ватри” – по здоров’я та відпочинок!

“Прикарпатська Ватра” є одним із найкращих санаторіїв Моршинської лікувально-оздоровчої курортної зони

Оздоровчий комплекс “Прикарпатська Ватра” належить ПАТ “Укртрансгаз”. До його структури входять санаторій “Прикарпатська Ватра” та база відпочинку “Карпати” неподалік м. Сколе.
Санаторій “Прикарпатська Ватра”  розташований у лісопарковій зоні мальовничого ландшафту передгір’я Східних Карпат у селі Баня-Лисовицька за півтора кілометри від курортного міста Моршин.
Оздоровниця має велику доглянуту територію. Тут ростуть численні хвойні та листяні дерева: сосни, смереки, берези, дуби, клени, багато квітів, кущів. Відтак можна насолоджуватися цілющим повітрям,  тишею та спокоєм.
Як розповідає начальник оздоровчого комплексу “Прикарпатська Ватра” Микола Байтала, за понад 53 роки існування санаторію у ньому відпочили та оздоровилися десятки тисяч людей. Це працівники газотранспортної системи України а також ті, що купують комерційні путівки. “Прикарпатська Ватра” приймає також на лікування та реабілітацію потерпілих від аварії на ЧАЕС і захисників нашої Вітчизни.До оздоровниці щороку приїздять по здоров’я та відпочинок люди з усіх областей України, а також з інших країн: Білорусі, Молдови, Азербайджану, Ізраїлю, Італії, Австрії, Польщі.
Санаторій працює цілий рік та може одночасно прийняти 160 осіб. Умови для проживання комфортні, номери відремонтовані, укомплектовані зручними сучасними меблями та побутовою технікою.
У “Прикарпатській Ватрі” є змога добре відпочити та якісно полікуватися. Санаторій має власну діагностично-лікувальну базу та бювет мінеральних вод, а також висококваліфікованих медичних працівників.
У санаторії лікуються люди, котрі страждають на захворювання органів травлення: хвороби стравоходу; хвороби та функціональні розлади шлунка, тонкого та товстого кишківника, зокрема хронічні гастрити зі зниженою та підвищеною кислотністю, виразку шлунка та дванадцятипалої кишки, хворобу оперованого шлунка; захворювання печінки (у тому числі хронічний гепатит), жовчовивідних шляхів, жовчнокам’яну хворобу; постхолецистектомічний синдром; хронічний панкреатит, перигастрит, перидуоденіт; розлади обміну речовин та інші недуги. Лікують також супутні хвороби: цукровий діабет; недуги сечовидільної системи; хвороби опорно-рухового апарату; хронічні захворювання периферійної нервової системи (радикуліти, радикулонефрити тощо); хвороби верхніх дихальних шляхів та багато інших.
“Оздоровниця володіє потужною лікувально-діагностичною базою, оснащеною діагностичною  і медичною апаратурою виробництва США, Німеччини, Японії, – акцентує заступник начальника “Прикарпатської ватри” з лікувальної роботи Олександра Пелішенко. Відпочивальники мають змогу провести клінічні та біохімічні аналізи у відповідних лабораторіях. Обстеження проводять у діагностичному відділенні, зокрема в кабінетах ультразвукової діагностики, функціональної діагностики (електрокардіографія), у яких є змога зробити зокрема обстеження серця: УЗД та ЕКГз навантаженням.Огляд проктолога проводять у кабінеті ректороманоскопії. Консультації лікарів та медичні процедури надаються в лікувальному відділенні, в складі якого: автоматизований бювет мінеральних вод; ванне відділення на 12 ванн; озокеритне відділення для лікування внутрішніх органів, хребта та суглобів, у якому 10 кушеток; фізіотерапевтичне, оснащене 36 апаратами для надання послуг з електрофорезу, магнітотерапії, КВЧ, УВЧ, УФО, дарсонвалізації, франклінізації, мікрохвильової терапії, діаденомотерапії, ампліпульстерапії, звукової терапії за допомогою апарату SOUND-5000. Функціонують кабінети: оксигенотерапії, мікроклізм, кишкового зрошення, електросну, аромотерапії, галотерапії, масажу. По психологічну допомогу є змога звернутися до психотерапевта, невролога. Медперсонал санаторію висококваліфікований, дуже привітний. Для кожного хворого підбирають відповідне лікування та знаходять теплі слова”.
Моршинська лікувально-оздоровча курортна зона славиться унікальними цілющими мінеральними водами, розсолами. У “Прикарпатській Ватрі”для лікування та профілактики багатьох хвороб використовують мінеральні води джерел №6, №4 та за потреби №1. Основною для лікування є вода з джерела №6, сульфатно-хлоридно-калієво-магнієво-натрієва за складом, яка покращує антитоксичну, ліпідну, білкову функції печінки, знижує рівень білірубіну, холестерину в крові, посилює моторику жовчного міхура, що перешкоджає застою жовчі та утворенню каміння в жовчовидільній системі; нормалізує ферментоутворюючу функцію підшлункової залози та кислотність шлункового соку. У комплексі з водою джерел №6, №1 вживають слабомінералізовану гідро­карбонатно-кальцієву мінеральну воду джерела №4 (джерела Божої Матері), яка містить велику кількість розчинного кисню. До її складу також входять K, Na, Mg, Fe, SO4. Цю воду із задоволенням п’ють усі відпочивальники, її використовують навіть для щоденного вжитку.
Важливим лікувальним методом є також дієтичне збалансоване харчування(дієта №5, 9). Щодня працівники їдальні за технологічними картами та порційниками  готують різноманітну їжу, багату на вітаміни, вуглеводи, жири. Страви по-домашньому смачні, до того ж у меню можна вибрати ті, що до вподоби.
Люди, котрі відпочивали та лікувалися у “Прикарпатській Ватрі”, везуть у всі куточки нашої країни та поза її межі хороше самопочуття, прекрасний настрій  та гарні враження.

Адреса санаторію:

82488 Львівська область, Стрийський район,
с. Баня-Лисовицька, вул. Курортна, 55
Тел.(у Львівській області): (245) 6-82-39 – цілодобово,
6-82-62 – рецепція; 050 370-89-81, 063 274-86-97
www.prykarpatskavatra.com


Відгуки відпочивальників

Ірина Синьова
працівник “Укргазтехзв’язок”,
Київська обл., м. Боярка 
Відвідала санаторій “Прикарпатська Ватра” втретє. Мені завжди тут дуже подобається. Санаторій розташований у лісовій діброві, тож тут незрівнянна аура, цілюще повітря. Насолоджувалася красою прикарпатського краю також під час екскурсій. Персонал санаторію створює  позитивну атмосферу. Та й лікування допомагає покращити здоров’я. Чудовий лікар і чуйна людина Марта Мар’янівна Шиян завжди підбирає ефективні процедури. Відтак я довгий час почуваюся добре. Вдячна адміністрації санаторію та усім працівникам за гарні умови для відпочинку та оздоровлення.

Анатолій Кізлат
учасник АТО, Київська обл., м. Ірпінь
У санаторії чудова атмосфера, є всі умови для гарного відпочинку та лікування. У “Прикарпатській  Ватрі” прекрасний персонал, зокрема лікар Марта Мар’янівна дуже уважна, чуйна людина. Призначені медичні процедури допомагають мені відновити здоров’я та стан душі. Я вдячний адміністрації та всім працівникам санаторію за професіоналізм та тепло сердець.

Віра Олексин
Львівська обл., м. Стрий
Я неодноразово відпочивала та лікувалася у “Прикарпатській Ватрі”. У санаторії дуже привітний та кваліфікований персонал. Зручно, що всі послуги є на території санаторію у лікувальному корпусі з різноманітним медичним обладнанням. Є також бювет мінеральних вод.  Усі процедури можна пройти до обіду, а після обіду щодня автобус безкоштовно довозить до Моршина аби провести вільний час. Втім хотілося би, щоб в “Прикарпатській Ватрі” також організували активне дозвілля. Сподіваюся й надалі відвідувати свій улюблений санаторій.

Наталія Купчик
Дніпропетровська обл., м. Жовті Води
В санаторії я вперше. Обрала його серед усіх оздоровниць Моршинської лікувально-курортної зони та не шкодую про це. Тут вражають унікальні мінеральні води, надзвичайна прикарпатська природа, цілюще повітря. Я маю певні проблеми зі здоров’ям, лікування у санаторії допомагає мені його покращити. Лікар Леся Іванівна дуже уважно й дбайливо поставилася до моїх недуг, призначила ефективні медичні процедури. Тож я почуваюся краще. Допомагає також атмосфера добра та позитиву, яка панує у “Прикарпатській Ватрі”.

Наталія та Андрій Шевченки
м. Харків
“Прикарпатська Ватра” – наш улюблений санаторій. Ми тут були неодноразово та завжди у нас гарні враження. Це – райський куточок, де можна відпочити душею та тілом від метушні великого міста. Також є змога под­бати про своє здоров’я, бо на це за буденністю дуже часто бракує часу й можливостей. А у “Прикарпатській Ватрі” є все для діагностики та ефективного лікування. Лікар Марта  Мар’янівна дуже чуйна людина, завжди призначає нам процедури, які покращують самопочуття. Помічним є також масаж. Сподіваємося ще неодноразово приїхати у “Прикарпатську Ватру”, по здоров’я та чудовий відпочинок.

Наталія Кожухар
Миколаївська обл., м. Вознесенськ
У “Прикарпатській Ватрі” я вперше. Мені подобається атмосфера санаторію, чисте повітря, дієтичне  харчування. Медперсонал санаторію дуже привітний, зокрема лікар Марта Мар’янівна завжди уважно ставиться до пацієнтів, призначає ефективні методи лікування.  Сподіваюся, що буду й надалі відпочивати та лікуватися у “Прикарпатській Ватрі”.

Валентина та Микола Остапчуки
родина учасника АТО, Волинська обл., м. Ковель
Нам виділили безкоштовну путівку для оздоровлення учасника АТО. Приїхали до “Прикарпатської Ватри” усією родиною з донечкою Веронікою. Тут прекрасне місце для сімейного відпочинку – велика територія, багато зелені, свіже повітря. Нам у “Прикарпатській Ватрі” дуже подобається. Чотирирічна донечка багато гуляє, бігає, полюбляє стрибати на батуті. Моршинські мінеральні води та призначені медичні процедури допомагають покращити здоров’я, зокрема Миколі, котрому після участі в АТО потрібні лікування та психологічна реабілітація. У цьому допомагає кваліфікований та привітний персонал санаторію. Та й сама атмосфера, чудова природа тут лікує. Ми відвідали цікаві екскурсії прикарпатським краєм. Вдячні за те, що подбали про родину захисника нашої Вітчизни та надали можливість гарно відпочити та оздоровитися у “Прикарпатській Ватрі”.

Андрій Цейко
м. Київ
В цьому санаторії я вже вшосте. Враження від відвідин “Прикарпатської Ватри” завжди хороше. Мені тут подобається відпочивати та лікуватися. Лікар Леся Іванівна та весь медперсонал санаторію – кваліфіковані, доброзичливі, уважні. Призначені мені медичні процедури допомагають покращити стан здоров’я. До вподоби й дієтичне харчування. В “Прикарпатській Ватрі” є умови для занять спортом, зокрема у тренажерному залі додалося нове знаряддя. Та й сама атмосфера санаторію позитивно впливає на самопочуття та створює хороший настрій.

Олег Мотузко
учасник АТО, Полтавська обл., м. Решетилівка
До “Прикарпатської Ватри” я приїхав вперше. Мені виділили безкоштовну путівку на оздоровлення. Тут, у чудовому місці на території санаторію, у лісопарковій зоні дуже комфортно відпочивати душею та тілом, відновлюватися, повертатися до нормального життя. А після участі в АТО це вкрай необхідно. Вдячний, що про захисників України подбали, створили гарні умови для відпочинку та лікування.

Микола Пурич
ліквідатор аварії на ЧАЕС, м. Харків
У 1986 році з перших днів після аварії на ЧАЕС я брав участь у ліквідації її наслідків.  Після цього стан мого здоров’я значно погіршився. Я переніс три важких операції, є також низка проблем із самопочуттям,  тож я є інвалідом другої групи. Потребую лікування декількох доволі важких хвороб. У “Прикарпатській Ватрі” мені призначили ефективні медичні процедури. Почуваюся краще. Окрім того, тут дуже комфортно, тихо, спокійно, багато зелені, чисте повітря. Сама атмосфера “Прикарпатської Ватри” позитивно впливає на самопочуття. Тож я дуже задоволений, що мене скерували на оздоровлення саме сюди. Вдячний чудовим людям-працівникам санаторію за прекрасні умови для відпочинку та лікування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7301 / 1.68MB / SQL:{query_count}