Тисячі австрійців роздяглись "заради футболу"

Американський фотограф Спенсер Тунік, відомий своїми масовими постановками в стилі "ню", влаштував чергову оголену фотосесію на футбольному стадіоні Відня.

Американський фотограф Спенсер Тунік, відомий своїми масовими постановками в стилі "ню", влаштував чергову оголену фотосесію на футбольному стадіоні Відня.

Тисяча вісімсот сорок добровольців у неділю, 11 травня, позували Туніку на трибунах "Ернст Хаппель", де 29 червня відбудеться фінал чемпіонату Європи з футболу-2008. Скористатися зеленою травою на полі, підготованою до матчів, організатори чемпіонату йому не дозволили, тому фотографу довелося реалізовувати свій задум, "граючи" з кольорами сидінь на трибунах.

Своїх моделей фотограф попросив на час зйомки зняти сонячні окуляри і не усміхатися. Єдиним реквізитом був м'яч.

На думку представниці престижного віденського виставкового центру «Kunsthalle Wien» Катаріни Муршетц, незвичайна творчість Туніка ідеально відображає атмосферу футбольного чемпіонату Європи, оскільки вона, так само як і спорт, є поширенням "сильного духу єдності".

Раніше Тунік планував відобразити на своїх полотнах 2008 людей. Всі необхідні кандидати "забронювали" собі місця ще в березні, але вчора на стадіон прийшло менше двох тисяч.

Фотографії будуть виставлені на центральній площі австрійської столиці Карлплатц 23 червня.

Тунік – скандально відомий фотограф, якого на початку 90-х не раз заарештовували за зйомку оголених моделей в центрі Нью-Йорка. А зараз його фотографії відомі всім шанувальникам мистецтва, і його інсталяції давно не спричиняють протесту влади. До того ж у 2005 році у Великобританії, наприклад, його спеціально запросив місцевий музей мистецтв і телеканал BBC-3 для зйомки 1700 оголених на мосту в місті Ньюкасл.

Серед його робіт - "Льодовиковий стриптиз", який Спенсер Тунік створював в рамках спільного проекту з міжнародною природоохоронною організацією «Greenpeace». А його фотозйомка в Мехико-Ситі в травні 2007 року стала наймасштабнішим проектом у стилі "ню". На центральній площі міста фотографу позувало близько 18 тисяч голих людей.

tunik.jpg

tunik2.jpg

tunik1.jpg

tunik3.jpg

tunik4.jpg

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7943 / 1.56MB / SQL:{query_count}