Найдивніші закони

За старовинним повір’ям можна вивчати традиції і особливості менталітету націй. Отже, найдивніші закони у світі.

За старовинним повір’ям можна вивчати традиції і особливості менталітету націй. Отже, найдивніші закони у світі.

У Швейцарії не можна спускати воду в унітазі після десятої години вечора, оскільки це може якось завадити сусідам.

У Таїланді заборонено топтати грошові купюри. Річ у тім, що на всіх купюрах і монетах Таїланду зображений король цієї країни. Наступати на його зображення – неповага до монарха, за що передбачене ув’язнення.

В Англії на Різдво заборонено їсти пиріжки з родзинками. І досі не відмінений закон, що передбачає кожному підданному чоловічої статі старше 14 років дві години на день присвячувати вправам зі стрільби з лука. Що цікаво, теоретично кожного британця можна за це заарештувати. А в місті Йорку досі дозволяють вбивати шотландців, щоправда, лише за умови, що останні мають при собі лук і стріли. Але пальму першості тут втримує закон, що забороняє помирати в парламенті. До речі, за всю історію королівства таких прецедентів так і не траплялося.

У Сінгапурі за викинуте на вулиці сміття штрафують на суму, еквівалентну 600 USD.

У Франції заборонено називати свиней Наполеонами. Цікаво, що свого часу у Парижі навіть були проблеми з розповсюдженням книги Джорджа Оруелла «Скотний двір», оскільки одним з головних героїв твору знову ж таки є кабан на прізвисько Наполеон.

У Бразилії заборонена кремація, і коли в листопаді переповнилося міське кладовище, відкрите у 1910 р., мер Бірітіба, щоб вирішити законодавчий казус, запропонував ухвалити невиконаний закон, який зобов’язує міщан «турбуватися про своє здоров’я з метою уникати смерті» і передбачає «притягнення порушників до відповідальності».

У США заборонено стоячи робити більше трьох ковтків пива і стріляти по буйволах з другого поверху готелів. А наприкінці минулого століття під тиском тодішнього губернатора Джорджа Буша у Техасі був ухвалений закон, у відповідності з яким злочинець зобов’язаний усно або письмово попереджати жертву про майбутній злочин не менше ніж за 24 години до його скоєння. Окрім цього, у попередженні варто описати злочин, що готується. Порушення цього правила суд вважає як важку обставину. У штаті Огайо жінкам заборонено носити лаковані туфлі: у них може відображатися нижня білизна. В Айові заборонено цілуватися довше 5 хвилин. А в Сан-Франциско не можна купати в одній ванні двох немовлят одночасно. До речі, там же ж заборонено розбивати більше трьох тарілок на день.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7664 / 1.55MB / SQL:{query_count}