Родимки – знаки богині кохання

У XV столітті родимки й родимі плями вважали диявольськими мітками. Жінок, у яких вони були, могли спалити. А в XVІІІ століття поширилося повір'я, начебто обличчя Венери було прикрашено родимкою. Жінкам, яких богиня любові не обдаровувала своїм знаком, ставили собі штучні "мушки".

У XV столітті родимки й родимі плями вважали диявольськими мітками. Жінок, у яких вони були, могли спалити. А в XVІІІ століття поширилося повір'я, начебто обличчя Венери було прикрашено родимкою. Жінкам, яких богиня любові не обдаровувала своїм знаком, ставили собі штучні "мушки".

 Сьогодні на джерела мало звертають увагу, але вважається, що за родимками можна визначити долю або характер. Чим більша родимка, тим більше процвітання або нещастя чекає на людину.

Кругла родимка є ознакою доброї долі, видовжена – ненадто щаститиме, трикутна або з "рваними" краями – суміш і доброго, і поганого.

Чим насиченіший колір родимки, тим сильніше будуть виражені риси характеру, про які свідчить родимка, тим більшу роль відіграють у долі людини ті щасливі або фатальні події, які пророкують знаки богині любові.

ЧОЛО

Родимка на середині чола є ознакою активного та працьовитого характеру людини, успіху  та щасливого шлюбу. Якщо родимка праворуч або на скроні, то людина працьовита, схильна до любові та турботи, щаслива в шлюбі та й загалом у житті. Родимка з лівої сторони свідчить про те саме, але її власникові буде потрібно набагато більше зусиль, щоб досягти успіху.

БРОВИ

Родимка над (або на) правою бровою – ознака веселого, активного характеру, хоробрості й завзятості. Таку людину очікують багатство й успіх. Людина з родимкою на лівій брові – ледача та дратівлива. Така людина переживає в житті безліч розчарувань.

ОЧІ

Родимка біля кута будь-якого ока вказує на чесний, розважливий і твердий характер, схильність до любовних насолод. Іноді вона пророкує насильницьку смерть наприкінці  життєвого шляху, яке складатиметься зі злетів і падінь, радощів і розчарувань.

НІС

Родимки на будь-якій частині носа, зазвичай, свідчать про веселий характер та схильність до амурних пригод. У дружбі людина буде вірною, відкритою та щирою. Водначас це люди дратівливі, можуть піддаватися спокусам "зеленого змія". Але їх очікує успіх у житті та щасливий шлюб.

ЩОКИ

Родимка на щоці свідчить про працьовитість і доброзичливість, людина схильна до атлетичних видів спорту, однак не дуже смілива.

ВУХА

Родимка на вусі – провісник багатства. Якщо вона розташована на мочці, тримайтеся далі від води – існує небезпека потонути в річці, озері або в морі.

ГУБИ

Родимка на губах – ознака тендітності. Потрібно дотримуватися дієти протягом  всього життя, уважніше ставитися до свого здоров'я.

ПІДБОРІДДЯ

Людина з родимкою на підборідді спокійна, дружелюбна, працьовита, любить подорожувати. І є надійним партнером  у житті.

ШИЯ

Якщо родимка попереду – гарний знак; якщо розташована позаду – передвіщає нещастя. Коли збоку, знайте: з роками така людина ставатиме нещирою.

ПЛЕЧІ

Родимка на лівому плечі пророкує нудне та монотонне життя. Зате дітей буде багато. На правому плечі: людина розсудлива й обережна, наділена великою мудрістю, тактом і дипломатичним чуттям.

РУКИ

Родимка на руці – знак великої сили духу, рішучості й вірності, щедрості й процвітання. У чоловіка може свідчити про успішну кар'єру військового.

ПАЛЬЦІ

Свідчить про схильності до злодійства й про те, що її власник ніколи не буде багатим.

СПИНА

Нижче лопаток: важке життя з багатьма розчаруваннями. Вище лопаток: буде багато труднощів, але людина зможе впоратися з ними.

СІДНИЦІ

Безпорадність і бідність. Схильність до ліні.

ГРУДИ

Родимка на правій стороні грудей – пристрасть до алкоголю й протилежної статті. Варто остерігатися зради друзів. Родимка на лівій стороні грудей –  працьовита й розсудлива вдача. Гарний коханець (коханка). Життя складеться вдало, дітей буде багато.

БІК

Родимка на будь-якому боці біля ребер вказує на легковажний характер. Людина схильна до надмірності в усьому.

ПОПЕРЕК

Родимка з будь-якої сторони є ознакою працьовитості, відданість родині й друзям. Таку людину очікує незначний успіх у житті.

ПУПОК

У жінки – вказівка на гарний шлюб і велику кількість дітей. У чоловіка – знак удачі у всіх починаннях, багатство. Син вашого сина стане відомою людиною.

СТЕГНА

На правому стегні – людина із приємною вдачею, смілива. На лівому – доброзичлива, напружено працюватиме, не шукатиме любовних втіх.

КОЛІНА

Родимка на лівому коліні – ознака запального характеру, марнотратства, нелюбові до напруженої роботи. На правому – щира вдача, чесний характер, великий успіх, кохання та безліч гарних друзів.

НОГИ

Родимка на ногах є у безтурботних людей, схильних до божевілля. Вони зіштовхнуться з багатьма труднощами в житті, які, переважно, створюватимуть самі.

ПАЛЬЦІ  НІГ

Шлюб з багатою людиною, але в житті буде небагато щастя.

З роками у людей можуть з'являтися нові мітки, отже і доля може змінитися.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7792 / 1.59MB / SQL:{query_count}