10 країн, куди не варто їздити туристам

Журнал «Forbes» склав список найнебезпечніших для туристів країн світу. Їздити туди рекомендують або у супроводі професійних охоронців, або не рекомендують взагалі.

Журнал «Forbes» склав список найнебезпечніших для туристів країн світу. Їздити туди рекомендують або у супроводі професійних охоронців, або не рекомендують взагалі.

1. Сомалі
Серед небезпек, які підстерігають мандрівників, можна назвати озброєні зіткнення, викрадання з метою викупу, атаки піратів і міни.

2. Ірак
Дуже  високий ступінь загрози безпеці й пересуванню туриста, існує ризик терористичних актів. Найнебезпечніші райони країни – Багдад, відрізок від Тікріта на півночі до Хілли на півдні й від Рамаді на заході до Мандалі на сході.

3. Афганістан
Атаки терористів відбуваються і в Кабулі, і в інших містах країни.

4. Гаїті
Найбільша небезпека є в Порт-о-Прінсі. Незважаючи на демократичні вибори парламенту і президента країни, які відбулися в лютому 2006 року, на Гаїті можна без проблем отримати вогнепальну зброю, процвітає корупція серед поліцейських, а система правосуддя неефективна.

5. Пакистан
Найнебезпечніші регіони – Карачі та Балухістан. Варто зауважити, що в грудні 2007 року в країні вбили екс-прем'єра Беназіра Бхутто.

6. Судан
Особливо небезпечні для поїздок Дарфур і південні райони Судану, а також регіони, які межують з Ефіопією та Еритреєю.

7. Демократична республіка Конго
Найнебезпечніший район для мандрівників – Ітурі.

8. Ліван
Є загроза безпеці та пересуванню всередині країни, також можливі терористичні атаки.

9. Зімбабве
Досить високий ступінь загрози безпеці для туриста.

10. Палестина
Особливо небезпечні Сектор Газа і Західний берег.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7936 / 1.54MB / SQL:{query_count}