У пошуках дати

Олімпійські ігри у Токіо, ймовірно, відбудуться у середині липня – наприкінці серпня 2021 року

фото: AP
Голова Координаційної комісії Міжнародного олімпійського комітету (МОК) з Олімпійських ігор в Токіо Джон Коутс озвучив ймовірні дати Ігор, перенесених на 2021 рік через пандемію коронавірусу. За словами Коутса, Олімпійські ігри повинні відбутись між тенісними турнірами Великого шолома – Вімблдоном, який завершиться в середині липня, і Відкритим чемпіонатом США, який почнеться в кінці серпня.
«Ми хочемо узгодити приблизні дати протягом чотирьох тижнів», – цитує Коутса Reuters із посиланням на японське видання Yomiuri. Також Коутс зазначив, що розклад Ігор буде залежати від перетину з чемпіонатами світу з плавання (16 липня – 1 серпня 2021 року) та легкої атлетики (6 – 15 серпня).
Раніше голова Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (World Athletics) Себастьян Коу висловив готовність організації перенести чемпіонат світу – 2021 із легкої атлетики на 2022 рік, якщо це буде необхідно.
Голова Координаційної комісії МОК заявив, що під час організації Олімпіади в 2021 році збережуться домовленості на 2020 рік, зокрема проведення марафону в північному місті Саппоро замість Токіо через спекотну погоду.
Однак, як повідомляє Reuters з посиланням на представника МОК, Коутс запропонував лише свою точку зору, але водночас МОК опрацьовує цілий ряд можливих варіантів.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8505 / 1.53MB / SQL:{query_count}