В обласної ДЮСШ – новий очільник

Львівська облрада затвердила призначення Ореста Куценка на посаду директора Львівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Орест Куценко з листопада виконував обов’язки директора цього закладу.
Дитячо-юнацька спортивна школа є позашкільним навчальним закладом спортивного профілю. В обласній ДЮСШ займається понад 1000 дітей у 9 відділеннях: армспорт, бадмінтон, баскетбол, боротьба греко-римська, велоспорт, гандбол, регбі, теніс настільний, футбол.
Орест Куценко працював інструктором з карате в військово-патріотичному клубі «Лев», вчителем фізичного виховання в приватній загальноосвітній школі «Перспектива» м. Львова. З 2006 до 2010 року викладав на кафедрі теорії та методики фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури. Впродовж 2010-2011 років працював головним спеціалістом управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації. З 2011 до 2019 року працював старшим тренером збірної команди України з велосипедного спорту на треку. Одружений, виховує доньку.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7920 / 1.53MB / SQL:{query_count}