Вітаємо з перемогою!

Відео Ігоря Мартиніва про церкву у Маткові, що на Львівщині, перемогло у конкурсі «Вікі любить пам'ятки»

Відео львів’янина Ігоря Мартиніва «Панорами з неба» про церкву-пам’ятку в Маткові перемогло у номінації відео в конкурсі «Вікі любить пам’ятки». Дерев’яна церква в Маткові споруджена 1838 року і належить до переліку пам’яток Світової спадщини ЮНЕСКО.
«Цю унікальну пам’ятку бойківської архітектури ми подаємо на конкурс «Велике будівництво» в культурі. Храм потребує реставрації, а його бані мають бути покриті ґонтою. Сподіваємося, що відомість і суспільний резонанс додадуть і громаді, і нам, і експертам азарту реставрувати церкву і зберегти пам’ятку автентичною», – каже директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Олена Василько.
Ігор Мартинів розповідає, що до Маткова йому довелося потрапити в травні під час зйомок проморолика Львівщини. Він одразу вирішив, що про це місце зробить окреме відео для свого ютуб-каналу і для видання «Збруч», де веде рубрику «Пам’ятки Галичини».
«Коли мені запропонували взяти участь у конкурсі від вікіпедії, я подав саме це відео», – каже автор відео-переможця Ігор Мартинів.
До речі, департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА створив два промовідео про дерев’яні церкви, одним із відеооператорів був Ігор Мартинів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7721 / 1.54MB / SQL:{query_count}