«Хворі у важкому стані. Вони кисневозалежні»

Медики просять дотримуватися норм карантину. На Львівщині ліжкова мережа в області заповнена на 31%

«Ліжкова мережа у нас незмінна – 3945 ліжок для надання допомоги пацієнтам з коронавірусом. На сьогодні заповненість становить 31%. Щодо кисневої мережі: 3600 ліжок забезпечені киснем – це більше 90%», – зазначив очільник департаменту охорони здоров’я Львівщини Орест Чемерис.
За його словами, останнім часом у пацієнтів фіксують перебіг хвороби важчий, ніж був до цього. «Попри те, що в області ми не маємо приросту хворих, але продовж останнього тижня маємо інформацію про те, що велика кількість пацієнтів, які звертаються за допомогою – це хворі у важкому стані. Вони кисневозалежні. Частіше з важкими пневмоніями у лікарні поступають, зокрема, і пацієнти молодого віку».
Директор департаменту наголошує, що профілактика коронавірусу – це дотримання норм карантину: «Профілактика – це питання здоров’я і життя. Правила, які залежать від кожного з нас: соціальна дистанція, менше контактів із людьми, використання масок, гігієна рук. Уникайте місць масового скупчення людей», – наголошує Орест Чемерис.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8004 / 1.53MB / SQL:{query_count}