Львівщина і коронавірус: понад 12 тисяч хворих

Медики говорять про все важчі форми пневмонії у пацієнтів і вчергове просять дотримуватися карантинних заходів

На Львівщині і надалі зберігається складна епідситуація, про що повідомив керівник Обласного штабу із ліквідації надзвичайної ситуації, керівник Центру екстреної медицини  Львівської області Андрій Васько.
«На Львівщині виявлено понад 12 тисяч випадків захворювання мешканців на коронавірусну інфекцію. З них, на превеликий жаль, понад 300 осіб – померли. Зараз ми можемо констатувати про значне навантаження на медичну систему, на стаціонарний сегмент лікування пацієнтів з ковідом.  Кількість людей, які лікуються у стаціонарах, є стабільно високою і щоденно зростає», – зазначив Андрій Васько.
З його слів, важкість пацієнтів, які перебувають у лікарнях із підтвердженим діагнозом, збільшилась. Це пов’язано не тільки із кількістю людей, які захворіли.
«Також ми повинні зрозуміти, що вірус мутує. Відтак, ми спостерігаємо все важчі форми пневмонії у наших пацієнтів. Львівська обласна державна адміністрація та Обласний штаб вкотре наголошує на необхідності дотримання карантинних заходів та усіх обмежень,  які діють на територіях», – зазначив керівник Штабу.
Місто Самбір віднесли до категорії регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки. Обмеження почали діяти із 17 серпня. Таке рішення було прийнято центральною комісією з питань ТЕБ і НС на засіданні 13 серпня.
На Львівщині в стаціонарах є 1332 хворих. 182 - у Львівській обласній інфекційній лікарні, 178 - в Центрі легеневого здоров'я, 82 - у 8 МКЛ, 56 - у 1 МКЛ, 167 - у Львівському обласному госпіталь ветеранів воєн та репресованих, 120 - у Стрийській міській лікарні, 76 - у Кам'янка-Бузькій лікарні, 92 - в Стебницькій міській лікарні, 32 - у Сокальська ЦРЛ, 54 - у Рудківській лікарні, 37 - у Новояворівській МЛ імені Юрія Липи, 130 - у ЛШМД, 10 - у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "ОХМАТДИТ", 45 - у Жовківській ЦРЛ, 1 - 1 ПБ, 45 - Жидачівська ЦРЛ, 25 - Буська ЦРЛ.
102 людини перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 30 на ШВЛ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8114 / 1.54MB / SQL:{query_count}