Без паніки: будемо і з хлібом, і з дріжджами

Попри карантин «Хлібпром» та «Компанія Ензим» працюють

Концерн «Хлібпром» максимально збільшив потужності заводів для пакування усієї хлібобулочної продукції. Так, виробництво працює у посиленому режимі під час карантину, з дотриманням додаткових заходів безпеки, аби забезпечити населення продуктами у необхідному обсязі, інформує пресслужба мерії.
«Ми продовжуємо випускати хлібобулочну продукцію у повному, необхідному для населення, обсязі. Задля гарантування найвищого рівня безпеки в час поширення коронавірусу на всіх підрозділах концерну «Хлібпром» вжито додаткових посилених застережних заходів. На усіх виробничих підрозділах встановлено додаткові дезінфектори. Всі працівники забезпечені захисними засобами, такими як маски та рукавиці з відповідними інструкціями їх використання для мінімізації поширення вірусів. Перебуваємо в постійному контакті з лікарями і за їх рекомендаціями наші медпункти постійно поповнюються профілактичними препаратами та вітамінами, які мають імуномодулюючу та противірусну дію. Наші працівники, так само як медики й інші працівники ургентних служб, не мають можливості залишатися дома, а щодня виходять на роботу для виконання свого обов’язку. Тому адміністрація підприємства прийняла рішення про закупівлю фруктів, які містять вітамін С збагачені іншими антисептичними властивостями для підсилення вітамінної дієти наших працівників", – зазначають у концерні «Хлібпром».
Також на підприємстві додають, що, з метою безпеки, усіх працівників доставляють на роботу власними маршрутами концерну, не використовуючи громадський транспорт.
У свою чергу «Компанія Ензим», що є найбільшим виробником дріжджів в Україні, продовжує забезпечувати своєю продукцією хлібозаводи та пекарні у всіх регіонах України, інформує пресслужба компанії.
«Ми – одне зі стратегічних підприємств, від якого залежить наявність в магазинах хліба – продукту першої необхідності. Ми запевняємо споживачів, хлібзаводи і пекарні, що виробництво дріжджів не зупиниться і не буде зменшене у зв’язку із карантином», – зазначають у компанії.
Підприємство продовжує виготовляти хлібопекарські дріжджі у звичному режимі та запланованих кількостях. Відвантаження та постачання продукту відбувається згідно з планами й відповідно до домовленостей з мережами та іншими клієнтами.
У компанії пояснюють, відсутність дріжджів у деяких магазинах може бути спричинена «продуктовою лихоманкою» на початку карантину. Тож компанія закликає українців не створювати штучного ажіотажу – підприємство працює, дріжджі будуть, кожен зможе купити необхідну йому кількість свіжого продукту і потішити сім’ю домашнім хлібом.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7957 / 1.54MB / SQL:{query_count}