Сильне призначення задля розвитку медицини Львівщини

Львівський перинатальний центр очолила Марія Малачинська

фото: Олег Огородник
Директоркою Львівського обласного клінічного перинатального центру стала  Марія Малачинська. Таке рішення ухвалили 11 лютого депутати Львівської облради. Вона очолювала Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення. Перемогла у відкритому конкурсі на посаду директора цього медзакладу. З нею укладуть контракт на п’ять років.
Марія Малачинська – лікар від Бога, професійний медик, сильний менеджер та порядна людина. Особистість, яка так любить свою професію! Це сильне призначення і достойний вибір задля розвитку медицини  Львівщини!
«Дякую керівництву та кожному депутату Львівської облради за свій голос, довіру і підтримку мене. Приємно, що жодного «проти» чи «утримався». І від цього відчуваю свою відповідальність і розцінюю це як величезний кредит довіри, даний мені громадою Львівщини. Моя мета –  успішний медичний заклад в умовах медичної реформи, я розраховую на підтримку кожного з вас, а особливо колективу Львівського обласного перинатального центру», – зазначила Марія Малачинська.
Марія Малачинська (народилася 1978 року) – громадянка України, повна вища освіта за спеціальністю «Лікувальна справа», інтернатура та аспірантура із кваліфікацією «Акушерство та гінекологія», кандидат медичних наук, доцент кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, магістр державного управління, спеціаліст вищої категорії з організації та управління охороною здоров’я, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії, головний експерт Департаменту охорони здоров’я з репродуктивного здоров’я та планування сім’ї, заслужений лікар України, загальний стаж професійної діяльності – 18 років.
Нагадаємо, що перинатальному центру не могли обрати керівника з 2018 року. Тоді конкурс оголошували двічі, а конкурс торік став третім. Із квітня 2019-го перинатальний центр тимчасово очолює Олександра Бойчук.
Маріє Йосипівно, колектив «Львівської Пошти» щиро вітає вас із призначенням! Здоров’я та оптимізму, підтримки колективу у всіх ваших задумах і планах!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7585 / 1.54MB / SQL:{query_count}