Запрошують на майстер-клас до Дарії Альошкіної

У неділю, 26 січня, о 15.00 запрошують у Дім Франка на майстер-клас із витинанки від відомої львівської художниці Дарії Альошкіної. «Ви познайомитеся з технікою витинання, навчитеся створювати власну композицію, а також дізнаєтеся всі тонкощі від професійної майстрині, яка з радістю поділиться своїми секретами! Кожен створить власну роботу – витинанку, яка прикрашатиме ваш інтер’єр», – зазначають організатори. 
Витинанка – це ажурні та силуетні рисунки, вирізані на будь-якому матеріалі (тканина, папір, шкіра, сукно), наскрізні отвори на якому створюють візерунки. Композицією є зображення побуту та народних звичаїв, за допомогою геометричних, рослинних чи символічних форм. Предмети витинання завжди використовували в декоруванні житла й одягу.
Сьогодні витинання отримало новий поштовх для розвитку завдяки старанням української майстрині Дарії Альошкіної. Вона професійний скульптор; її роботи прикрашають міста України. Також Дарія захоплюється крижаними скульптурами. Працювала режисеркою театру. Нині своїми роботами відроджує та осучаснює мистецтво витинання, розширює його використання в повсякденні. 
Творчість Дарії Альошкіної – це яскравий приклад поваги до традицій українського мистецтва, прагнення його осучаснення та популяризації у світі. Витинанка стає не тільки елементом декоративного мистецтва, а й поштовхом для розвитку різноманітних форм сучасного мистецтва.
Майстер-клас для дорослих. Вартість – 300 грн. Попередній запис за тел.: 096-15-84-606, 067-740-6110. Дім Франка, вул. Івана Франка, 150.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8258 / 1.53MB / SQL:{query_count}