Нові «Електрони» виїдуть на маршрут №32

Раніше нові тролейбуси почали курсувати на маршрутах №№27 та 31

Нові тролейбуси «Електрон» виїдуть на маршрут №32 – від ЛНУ імені Івана Франка до вулиці Суботівська. Про це повідомила заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк.
У грудні місто отримало перші 20 нових тролейбусів. Ще по 15 мають доставити у лютому та березні. Кілька тролейбусів із першої партії цього тижня обіцяють випустити на маршрут №32. Раніше нові тролейбуси почали курсувати на маршрутах №№27 та 31.
Тролейбуси оснащені кондиціонерами та USB-зарядками. Зовні на них нанесли нову жовто-білу ліврею з елементами герба Львова. Перші 10 тролейбусів доставили у депо ще на початку листопада.
Нагадаємо, тендер на тролейбуси провели у листопаді торік. Ідеться про 17 млн євро від ЄБРР, з яких 15 млн – кредит, і 2 млн – грант. Крім закупівлі нових тролейбусів, цим коштом мають реконструювати тролейбусні мережі та відремонтувати трамвайне депо на Промисловій і тролейбусне депо на Тролейбусній.
Раніше Концерн «Електрон» виготовив для Львова трамваї, що зараз курсують на Сихів, а також тролейбуси, автобуси та електробус. Усього місто замовило у підприємства 135 одиниць транспорту. Крім цього, у наступні два роки Львів візьме кредит на 100 тролейбусів із автономним ходом.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7860 / 1.53MB / SQL:{query_count}