Автобус на електриці – нове диво Львова

Незабаром містом курсуватимуть три нові тролейбуси “Електрон” та електробус, який уже тестують на львівських дорогах

фото: прес-служба ЛМР
На львівському підприємстві “Електрон” уже завершили роботу над виготовленням п’ятисекційного повністю низькопідлогового ширококолійного трамвая Т5В64 “Електрон”. Він курсуватиме Києвом. Також на підприємстві презентували чергові три тролейбуси Т19101 “Електрон”, які незабаром передадуть Львову, і новий виріб концерну – перший в Україні електробус “Електрон” моделі Е19101, сучасний екологічний транспорт нового покоління. “На робочу зміну для автобуса потрібно приблизно дві з половиною тисячі гривень на дизель, для електробуса – 250! Це в 10 разів дешевше. Зараз електробус проходитиме сертифікацію і випробування на дорогах Львова. Думаю, до кінця цього року він уже буде на одному з маршрутів. Ми з громадою порадимося, на якому краще. Схиляюся до думки, що електробус буде на балансі Львівелектротрансу. Вартість поїзду у ньому буде така ж, як і в електротранспорті”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.
Повністю низькопідлоговий 12-метровий електробус “Електрон” моделі Е19101 розрахований для перевезення до 100 пасажирів. Для осіб із обмеженими можливостями передбачено відкидний пандус і місце в салоні, обладнане ременями безпеки. Рідинна система опалення (включаючи автономний обігрівач) і кондиціонери забезпечують оптимальний мікроклімат у салоні за будь-якої погоди. Максимальна швидкість електробуса – 70 км/год, а його пробіг без підзарядки батарей складає понад 200 км.
Акумулятори електробуса безпечні в експлуатації і мають великий ресурс (від 5000 до 8000 циклів “заряд-розряд” залежно від умов експлуатації та обслуговування). Бортовий зарядний пристрій забезпечує зарядку батареї від мережі 380 вольтів. Додатково може бути встановлений пантограф для зарядки батареї електробуса від тролейбусної контактної мережі. Характеристики батарей дозволяють здійснювати швидку зарядку високим струмом (за 15-20 хвилин – до 70% загальної ємності батарей). Вартість електробуса – 9 млн грн.

Головні переваги електробуса “Електрон” перед існуючими видами міського транспорту: повна відсутність шкідливих викидів в атмосферу; підвищений комфорт для пасажирів за рахунок низьких рівнів шуму і вібрації в салоні; зниження загальноміського шумового фону; низькі витрати на обслуговування та ремонт.  
Загалом цього року місто придбає в компанії “Електрон” електробус, чотири тролейбуси, сім трисекційних трамваїв і три автобуси. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7886 / 1.55MB / SQL:{query_count}