Американці вчать, але і вчаться самі

Прем’єр-міністр проінспектував навчання “Фіарлес Гардіан – 2015”

фото: прес-служба ЛОДА
На Яворівщині, в Міжнародному цент­рі миротворчості і без­­­­­­пеки, тривають ук­­раїнсько-аме­­ри­кан­­­­ські військові навчання “Фіар­лес Гардіан – 2015”. Як уже писала “Пошта”, бли­зько 300 десантників зі США тренують майже 900 бійців Нацгвардії. 
Учора на Львівщину з робочим візитом приїздив глава уряду Арсеній Яценюк, який оглянув тренувальне містечко та побував на навчаннях бійців Нацгвардії “Дії при виявленні безпілотних літальних апаратів, снайперська боротьба” та “Дії при організації оборони та здійснення операцій з захисту підрозділів”. 
Прем’єр ознайомився з безпілотними літальними апаратами, які використовують підрозділи Нацгвардії, – безпілотниками “Фурія” вітчизняного виробництва та літальними апаратами на базі обладнання Lockheed Martin і висловив вдячність урядам США, Канади і Великобританії та окремим країнам-членам ЄС за те, що українському війську допомагають тренуватися “таким чином, щоб воно відповідало найкращим натовським стандартам”. “Це нова тактика, нова техніка і взагалі новий дух української армії”, – сказав він. 
Крім того, Арсеній Яценюк зазначив, що військові інструктори зі США дуже позитивно оцінили рівень підготовки українських військових, “як вони швидко навчаються, швидко демонструють дуже хороші показники”, інфoрмує прес-служба ЛОДА. 
З його слів, інструктори зі США зазначають, що вони “теж багато чого вчаться у наших хлопців, особливо в тих, які вже були в зоні бойових дій”. За результатами цих навчань, наголосив глава уряду, “отримаємо не тільки сильну армію і сильну Нацгвардію – отримаємо сильних особистостей, які здатні вести за собою солдатів, які мають дух команди, мають український дух і здані перемагати!”
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7508 / 1.54MB / SQL:{query_count}