Відставка через… воду!

Громаді Борислава у співпраці зі Львівською облдержадміністрацією вдалося домогтись відставки місцевої влади, через бездіяльність якої місто вже вкотре залишилося без води

Так, 2 червня депутати Бориславської міськради проголосували за відставку міського голови Володимира Фірмана, а також дострокове припинення повноважень виконавчого комітету міськради.
Такого результату вдалося досягти й завдяки попереджувальній акції протесту, на яку вийшли місцеві жителі, вимагаючи вирішити питання з водопостачанням, що вкотре припинили через борги комунального підприємства “Бориславводоканал”, інформує прес-служба ЛОДА. Підрозділи обласної Держфінінспекції завершили перевірку в комунальному підприємстві, тож виявили чимало порушень, які свідчать про неналежне здійснення господарської діяльності. Результати ревізії Львівська облдержадміністрація скерувала у правоохоронні органи для відповідного реагування.
“Ми зустрічались із керівництвом Борислава та пропонували чіткий графік погашення заборгованості, щоб урегулювати ситуацію та забезпечити стабільне водопостачання. Проте реакції не було. Зараз справою займаються правоохоронці. Ймовірно,  будуть порушені і кримінальні справи”, – каже заступник голови ОДА Ірина Гримак.
Із початку року в Бориславі та селищі Східниця вже кілька разів припиняли подавати воду терміном від тижня і понад місяць. Зі слів жителів, припинення водопостачання за цей рік сталося вже вшосте.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7732 / 1.53MB / SQL:{query_count}