Територіальна реформа по-львівськи

Облрада розглянула проект Перспективного плану об’єднання територіальних громад

Депутати Львівської облради взяли до відома проект Перс­пективного плану об’єднання територіальних громад, запропонований Львівською облдержадміністрацією.
Згідно з рішенням, сільські, селищні, міські та райради повинні організувати громадські слухання цього проекту та до 12 червня подати пропозиції для узагальнення у Львівську ОДА. Після цього вже доопрацьований Перспективний план об’єднання територіальних громад буде винесено на розгляд засідання сесії облради, яке заплановане на 16 червня. Про це інформує прес-служба ЛОДА. 
Зі слів першого заступника очільника області Ростислава Замлинського, територіальна реформа дозволить місцевим громадам одержати чималий фінансовий ресурс. Зокрема, Львівщина може отримати від держави три мільярди гривень для розвитку. Окрім цього, до розпорядження громад відійде й значний земельний ресурс – це додатково понад 190 тис. га землі, що перебувають за межами рад.
“Запропонований Перспективний план передбачає створення 140 спроможних територіальних громад, а також збільшення центрів розвитку, що стимулюватиме економічний ріст територій”, – зазначив Замлинський.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7547 / 1.53MB / SQL:{query_count}