Львів’ян запрошують на Водохреща відвідати озеро та баню на Погулянці


Львів’ян запрошують на Водохреща, 19 січня, спробувати зимове купання, яке організовує “Туристсько-спортивний клуб “Манівці” на озеро в парку “Погулянка” за Центром творчості дітей і юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29, кінцева зупинка трамвая №7).
“З 12.00 до 19.00 запрошуємо до купання в озері. У наметі, розташованому поруч, можна буде переодягнутися. Поки напалюватиметься пічка для бані, біля неї можна буде відігрітися”, – зазначили в “Туристсько-спортивному клубі “Манівці”, інформує Львівський портал. 
А о 19.00 розпочнеться туристична баня. “Це пічка, викладена з каміння, яка протягом дня напалюється дровами. Ввечері вже розігріта піч накривається спеціальним великим “наметом”, який може вмістити до 20 учасників”, – додали організатори. Участь у бані безкоштовна для всіх охочих.
Усе, що необхідно взяти зі собою, – “банний комплект”: капці, рушник, плавки/купальник, банний віник (якщо маєте). З огляду на безпеку допускатимуться лише тверезі учасники! Про свій намір приєднатися до бані організатори просять попередньо повідомити за тел.: (097) 918-51-32.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8700 / 1.53MB / SQL:{query_count}