Вулиця непорозуміння

Якою бути вулиці Лесі Українки, вирішать на сесії депутати Львівської міськради

Після минулорічного ремонту вулиці Лесі Українки у мерії вирішили якось її оживити. Оскільки після ремонту вже майже рік вона є пішохідною, міські чиновники вирішили зробити вулицю комфортнішою для пішоходів. Управління охорони історичного середовища міської ради розробило проект благоустрою вулиці Лесі Українки. Для цього там вирішили встановити приблизно 30 лавок, паркінги для велосипедів та урни. Відповідне рішення ухвалив виконком міської ради у п’ятницю, 17 травня, однак це питання раптово “не пройшло”. 
Секретарю міської ради Василю Павлюку не сподобався підхід до справи. “Має бути загальна концепція для всієї пішохідної зони, а не для кожної вулиці окремо. Лише на лавочках ніхто сидіти не буде, як це на вулиці Краківській, бо вони є зовсім різними. Я хотів би якось цю вулицю оживити. Як саме  – повинні запропонувати міські чиновники. Мало б відбутися якесь загальноміське обговорення того, якою б мала були ця вулиця, аби можна було почути різні думки і концепції”, – розповів “Пошті” секретар міської ради Василь Павлюк.
Тим часом Лілія Онищенко, начальник міського управління охорони історичного середовища, пояснює: таким є їхнє бачення майбутнього вулиці. “На цій вулиці повинні бути лавки, смітники, парковання для велосипедів. Там вже є три літні майданчики. На цій вулиці закладів ресторанного господарства  більше не передбачали. Взагалі впорядкування громадського простору ми обговорюємо з жителями, розповідаємо, що хочемо зробити і питаємо їхньої думки. У цьому випадку не обговорювали концепцію з ними, а лише запропонували такі типи вуличних меблів та схему їх розміщення, а вже потім підемо до людей”, – розповіла “Пошті” Лілія Онищенко.
Тепер вирішувати те, якою має бути вулиці Лесі Українки, будуть міські депутати на сесії міської ради. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7540 / 1.54MB / SQL:{query_count}