Озеленити львів власноруч

На вулиці Городоцькій, навпроти приміського залізничного вокзалу, небайдужі львів’яни висадили десятки кущів

На вулиці Городоцькій, навпроти приміського залізничного вокзалу, небайдужі львів’яни висадили десятки кущів

На вулиці Городоцькій побільшає свіжого повітря, адже активні жителі міста зробили власний внесок у розвиток міста. Зокрема, самостійно зібрали понад 5 тис. грн та закупили саджанці для того, щоб висадити їх уздовж вулиці Городоцької поблизу приміського вокзалу.  
Цієї суботи активісти урбан-руху lypneva.com висадили живопліт (бирючина), який має сформувати зелену огорожу, а по боках острівцями – хеноменес, барбарис та туї. Наразі це перший етап втілення ідеї з покращення благоустрою вулиці під час якого закупили наявні у місті 144 саджанці, а решту докуплять пізніше.
“Упродовж дня хтось поривався перейти навпростець поміж саджанцями, хтось казав щось типу, як добре, що хтось таким займається. Якийсь таксист прийшов давати поради, потім йому напекло в голову і він заховався в машині, спостерігаючи звідти за нашою роботою. Був також випадок, коли велосипедист, що проїжджав повз, побачив серед нас свого знайомого з лопатою, зупинився та теж викопав кілька ямок. Але більшість прогнозовано просто проходила повз із байдужим поглядом. Копають – і нехай собі копають”, – написав у своєму інтернет-блозі автор задуму Олександр Шутюк. – Насамкінець повбивали по периметру кілки та натягнули червоно-білу стрічку – сподіваюся, вона хоч трохи вбереже плоди нашої скромної праці від витоптування. Щоправда вітер сьогодні був такий, що стрічка ця розтягувалася та рвалася – деякі ділянки довелося перетягувати кілька разів. Вже під кінець підійшла двірничка забрати реманент. Ми попросили її згодом пройтися по ділянці граблями та прибрати каміння та сміття, яке лишилося, на що вона відповіла, що це не її дільниця і вона може хіба що переказати про це іншому двірнику”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7973 / 1.54MB / SQL:{query_count}