Більше транспорту до кладовища

У зв’язку із збільшенням пасажиропотоків до міських кладовищ під час Великодніх свят та з метою покращення доїзду громадян до поховань своїх близьких і родичів, 2-6 та 11-12 травня рух автобусів №38 буде продовжено від туберкульозної лікарні до Сихівського кладовища.

У зв’язку із збільшенням пасажиропотоків до міських кладовищ під час Великодніх свят та з метою покращення доїзду громадян до поховань своїх близьких і родичів, 2-6 та 11-12 травня  рух автобусів №38 буде продовжено від туберкульозної лікарні до Сихівського кладовища. 

Також на 11-му тролейбусному маршруті курсуватиме на 2 тролейбуси більше. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.
Нагадаємо, тролейбус № 11 курсує за маршрутом вул. Ш. Руставелі – Сихівське кладовище.
Інформація про режим роботи транспортну на зазначених маршрутах буде розміщена в салонах тролейбусів та автобусів і на кінцевих зупинках тролейбусного маршруту № 11 та автобусного маршруту № 38.
“Також буде витримано графіки руху та кількість транспорту на маршрутах, які курсують по вул.Шевченка (Янівське кладовище) та по вул.Щурата (Голосківське кладовище)”, – зазначили в управлінні транспорту та зв’язку ЛМР.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7986 / 1.53MB / SQL:{query_count}