Чий перформанс у міськраді?

На сесії депутати прийняли політичні питання. Зокрема заборонили комуністичну та нацистську символіку на території Львова

 На сесії депутати прийняли політичні питання. Зокрема заборонили комуністичну та нацистську символіку на території Львова

У четвер, 25 квітня, на черговій сесії міської ради депутати вирішили не розглядати важливі питання для життя міста. Зокрема, депутати від ВО “Свобода” відмовилися працювати і приймати ухвали за порядком денним через відсутність у сесійній залі міського голови Андрія Садового, який змушений був відлучитися, щоб потрапити на зустріч з “чорнобильцями”. Під обід депутати просто зібрали свої речі та вийшли із сесійної зали Львівської міської ради.
“Ми неодноразово звертали увагу Андрія Садового на тому, що коли він призначає пленарне засідання, то щоб планував свій час так, щоб не відволікатися на інші справи, а бути присутнім на засіданні. Часто буває так, що після сесії міський голова без пояснень накладає вето на ті чи інші ухвали. Крім того, під час пленарних засідань часто є багато запитань до міського голови, а при його відсутності немає змоги задати йому ті чи інші запитання”, – пояснив “Пошті” Маркіян Лопачак, голова фракції ВО “Свобода” у міській раді. 
Повернувшись до сесійної зали, міський голова о 14-й, а згодом і о 15-й оголошував перерви у роботі. Після того, як депутати після тригодинної перерви не повернулись на сесію міської ради, міський голова о 16.00 закрив пленарне засідання. 
“На превеликий жаль – кворуму немає. Я оголошую пленарне засідання закритим. Сьогодні – це безпрецедентний випадок. Мені важко пояснити, коли є бажання працювати, а депутати взяли і влаштували перформанс”, – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий. Про це інформує прес-служба мерії.
Тим не менше, у першій половині дня депутати розглянули лише 13 питань порядку денного. Зокрема, рада подолала вето міського голови на чотири ухвали і прийняла політичні рішення. Так, депутати проголосували за ухвалу  щодо заборони комуністичної та нацистської символік на території Львова.  Ухвала передбачає заборону вивішувати символіку на будинках та під час проведення масових заходів. За ухвалу проголосувало 70 депутатів. Контроль за виконанням рішення покладено на міського голову Львова та начальника міської міліції. 
Також сесія Львівської міської ради прийняла ухвалу про визнання 8 травня у Львові Днем жалоби за жертвами тоталітарних режимів. За відповідну ухвалу проголосувало 75 депутатів. Відповідно до ухвали, щороку 8 травня у Львові вивішуватимуть державні прапори із жалобними стрічками. Також заборонено буде проводити розважальні заходи. 
У четвер депутати перенесли розгляд питань про виконавчий комітет (до його складу мав бути включений новий голова міського управління міліці) та Положення про інвестиційну діяльність. Положення будо розроблено з метою стимулювання залучення інвестицій до економіки територіальної громади та врегулювання питання провадження інвестиційної діяльності у Львові. Воно регламентує формування інвестиційних пропозицій і затвердження переліку об’єктів інвестування, визначає процедуру підготовки інвестиційних проектів. 
Окрім того, на сесії не встигли розглянути важливе питання щодо будівництва тренувальної бази в рамках підготовки до Євробаскету-2015 на просп. Червоної Калини. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7285 / 1.56MB / SQL:{query_count}