Гроші на архітектуру

Які саме пам’ятки цього року реставруватимуть у Львові?

Які саме пам’ятки цього року реставруватимуть у Львові?

Цього року на міські пам’ятки архітектури місто витратить 10,3 млн грн. Ці гроші вже закладені у бюджеті розвитку міста. Так, нарешті має шанси бути відновленим костел, де зараз розміщений Музей Пінзеля. На ремонтно-реставраційні роботи фасадів та даху пам’ятки архітектури XVII ст. передбачено 3 млн грн. 

Депутати міськради виділили 650 тис. грн на реставраційно-ремонтні роботи Вірменського cобору. Також є гроші на ремонт і реставрацію храму Святої Трійці на вул. Тершакoвців, на ремонт дахів храму св. Івана Золотоустого на вул. М. Лисенка, 43.

Передбачено 180 тис. грн  для проведення реставрації балконів фасаду будинку на вул. С. Бандери, 1 (будівля Львівського міського управління міліції). Немало, а саме 320 тис. грн скерують на ремонт і реставрацію пам’ятки архітектури на вул. Д. Вітовського, 55, де зараз розташоване обласне управління СБУ. Відносно багато грошей буде мати на відновлення і храм  святих Петра і Павла – 600 тис. грн.

Також 225 тис. грн передбачено в бюджеті розвитку на проектування та ремонт костелу святої Марії Магдалини на вул. С. Бандери, 8. А ще цього року майже така ж сума передбачена на реставрацію і ремонт обходу навколо собору Святого Юра, сходи основного входу до Собору та східні підпірні стіни, західну підпірну стіну, впорядкування території, конструктивні рішення по сходах та підпірних стінах, інженерні мережі XVІІІ ст. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7605 / 1.54MB / SQL:{query_count}