Навіщо нам такі дороги!

Ями на ділянці вул. Стуса перед ямковим ремонтом засиплють піском і щебенем

Ями на ділянці вул. Стуса перед ямковим ремонтом засиплють піском і щебенем

Нещодавно “Пошта” писала про горе-ремонт вулиці Стуса. Нагадаємо, на початку лютого, коли трохи підсохло, там провели ямковий ремонт, однак через кілька днів від нього не лишилося й сліду. Тоді у Сихівській райадміністрації “Пошті” зазначили, що деякі місця на цій вулиці засипали щебенем, і “місцями, можливо, він повилітав”… Ось так вміють відповідати львівські чиновники! 

Припустили також, що на місцях, де були тріщини, утворилося багато нових ям і розповіли, що загалом вулиця вимагає капітального ремонту, який логічно робити тоді, коли прокладатимуть трамвайну колію на Сихів.   

“Пошта” вирішила з’ясувати, хто ж саме там ліквідовував “аварійну ямковість” і скільки це коштувало місту. У відповідь на наш інформаційний запит у Сихівській райадміністації відповіли вкрай лаконічно: “На вул. В. Стуса ліквідація аварійних ям на території Сихівського району проводилась 14.02.2013 року ТзОВ “Стройка-Плюс”. За виконані роботи оплата не проводилася і не буде проводитися. Також повідомляю, що вул. В. Стуса розмежовується по осі проїзної частини з Галицьким районом”.

Вже цього тижня прес-служба міськради повідомила, що “ями на ділянці вул. Стуса перед ямковим ремонтом засиплють піском і щебенем, аби забезпечити проїзд транспорту”. А ось будматеріали безкоштовно для проведення необхідних робіт надала Львівська залізниця, про що повідомив голова Сихівської райадміністрації Павло Крупський. 

“Йдеться про ділянку на вул. Стуса перед поворотом на просп. Червоної Калини за басейном “Динамо”. Ями будемо засипати сумішшю, яка на 60% складається з піску і на 40% – з щебеню. Залізниця безкоштовно надала нам відпрацьований щебінь. Ямковий ремонт на тій ділянці ми розпочнемо, щойно будуть відповідні погодні умови для асфальтування”, – каже Павло Крупський. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7471 / 1.55MB / SQL:{query_count}