Гроші на школу

Школа-гімназія “Сихівська” виграла мільйон гривень на ремонти

Школа-гімназія “Сихівська” виграла мільйон гривень на ремонти

Проект Львівсь­кої мі­ської ради “Тер­мо­модернізація нав­чально-вихов­ного комплексу “Шко­ла-гімназія “Сихівська” став переможцем Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2012 року в 4 категорії проектів для отримання 1 млн грн. Про це інформує прес-служба ЛМР.

У межах проекту планується провести реконструкцію даху та частини фасаду школи. “Проект реалізовуватиметься протягом року. Він повинен стати демонстраційним прикладом, що дозволить поступово продовжувати та розвивати політику комплексних підходів до санації як бюджетних, так і житлових будівель міста”, – зазначила начальник відділу енергоменеджменту міського департаменту економічної політики Василина Горбань.

Минулого року в цій  шко­лі проведено заміну ста­рих вікон на нові двохкамерні енергозберігаючі склопакети (331 вікно) за грантові кошти проекту MODEL CIUDAD (уп­равління галузями по­в’язаними з енергією в міс­цевих орга­нах влади, Співробітництво в міському розвит­ку і діалозі), за підтримки Єв­ро­пейської комісії. А також виконано роботи з капітального ремонту системи опалення з встановленням індивідуального тепло­вого пункту та системи автоматичного регулювання тепла. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8100 / 1.53MB / SQL:{query_count}