Тарас Химич створив кліп для Hutsul Planet

Дебютне відео для гурту відомий український кінорежисер та кліпмейкер зняв на висоті понад 1800 метрів

Hutsul Planet, який позиціонує себе гуцульським проєктом номер один у світі, презентує свій перший кліп на пісню «Весняні думи». Ця композиція дала назву другому альбому Гуцулів, реліз якого відбувся на початку червня. 
Відео «Весняні думи» надзвичайно мальовниче, це наче візитна картка Українських Карпат. Знімали кліп в екстремальних умовах у Верховинському районі Івано-Франківської області, зокрема, на горі Шпиці (1863 метри), одній із вершин гірського масиву Чорногора. Зйомки тривали добу. Разом із музикантами Hutsul Planet героями відео стали альпіністи із громадської організації «Спортивно-гірський клуб «Білий камінь». Переглянути прем’єру можна за посиланням.

«Відео «Весняні Думи» унікальне тим, що зняте у тій частині Карпат, куди дійде далеко не кожен турист, – розповідає засновник та керівник проєкту Hutsul Planet Михайло Балух. – На Шпиці та в її околицях – практично первозданна природа. Тут та краса, яку ще не знищила людина. Це ті гори, у яких дихаєш на повні груди! Тут те джерело натхнення, яке ще черпати – не перечерпати! Як співається у «Весняних Думах», «Просто весна в наших Карпатах, просто натхнення малювати, зорі рідного небосхилу, виходи на полонину».
Режисером та оператором кліпу «Весняні думи» є відомий український кінорежисер та кліпмейкер Тарас Химич, знаний завдяки художнім фільмам «Жива» та «Король Данило». «Головна ідея кліпу – показати красу наших гір, – каже він. – Це відео, яке дає людям надію. Особливо зараз, у посткарантинний період. Той, хто буде дивитися цей кліп і слухати цю пісню, максимально відсторониться від суєти – і захоче в гори. Бо побачить неймовірні краєвиди. Це ті Карпати, які кличуть! І це та справжня Україна, яку мало хто знає!»

Весна-2021 була доволі пізньою. Тож і зйомки дебютного кліпу «Весняні думи» доводилося переносити кілька разів – бо на вершині у травні та червні все ще лежав сніг… Зрештою, у відео, знятому посередині літа, таки потрапили кадри і засніжених Карпат!
Варто нагадати, що від початку 2021 року Hutsul Planet випустили два альбоми – «Музика гір» та «Весняні думи», а також серію анімаційних історій про гуцулів та Карпати. Цей проєкт – не тільки про музику. Це масштабний культурологічний проєкт, діяльність якого поширюється на підтримку різних проявів гуцульської ідентичності. На даному етапі Hutsul Planet співпрацює з відомим українським продюсером Юрієм Нікітіним.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7740 / 1.55MB / SQL:{query_count}