«Коза-Дереза»: казка чи ток-шоу?

Перший театр у червні представить нову постановку

Готові до прем’єри? Тоді очікуйте нової вистави «Коза-Дереза» від Першого театру за мотивами української народної казки, створеної режисером-постановником Ігорем Задніпряним. Ви побачите зовсім скоро – вже 5, 6, 12, 19 та 27 червня.
Що можна розказати про нову постановку? Всі ви прекрасно знаєте цю казку. Вам її розповідали, або на ніч читали батьки. А батькам їхні батьки, а батькам батьків їхні батьки… Як так сталося, що якась Коза, порушуючи всі можливі закони, традиції і звичаї, захопила хатку Лисички? І ніхто, і ніяким чином, не може її звідти вигнати?
Саме на ці гострі і актуальні запитання дасть відповідь ця вистава. Спробує розібратися в цьому нечуваному скандалі, в цій неймовірній історії, різними, досить несподіваними способами.
А саме – способом музично-драматичного речитативу, способом обговорення гострих проблем мешканців лісу у форматі теле-шоу, способом імпровізаційного римування та репування, способом інтерв’ювання агресора та окупанта. Хто прийде до нас – буде добре наші рими та теми знати!
Над постановкою казки «Коза-Дереза» окрім Ігоря Задніпряного працювали художниця-постановниця, заслужена художницяУкраїни Дарія Зав’ялова, композитор, заслужений діяч мистецтв України Юрій Саєнко, хореографка Людмила Пернепесова, художниця по світлу Світлана Коренькова, асистентка режисера Богдана Бончук. Окремо варто відзначити хор, до якого ввійшли народна артистка України Ольга Гапа, заслужені артистки України Марія Самсонова, Тетяна Максимюк, Олена Крилова, а також Любов Кузь і Леся Шкап’як.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7671 / 1.54MB / SQL:{query_count}