Юрій Нікітін шукає вокалісток

Продюсер гурту KAZKA творить новий гуцульський проєкт Hutsul Planet

Новий музичний проєкт Hutsul Planet оголосив кастинг вокалісток. Колоритний гурт із Коломиї кілька років працював у студійному форматі, а тепер готовий вийти на сцену. Таке рішення колективу підтримав відомий український продюсер Юрій Нікітін. Він прогнозує Hutsul Planet яскраву кар’єру і славу «номер один гуцульського проєкту в світі».
Hutsul Planet – це команда людей, яких об’єднує окрема філософія, глибину якої вловить тільки той, хто повністю зануриться у звуки гір. Кожна пісня «гуцулів» – як мандрівка в українські Карпати, навіть туди, куди рідко ступає нога туриста. В музиці Hutsul Planet наче оживають образи із легендарного фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». Стилістично це мікс фольку, джазу, блюзу, року, хоча сам гурт позиціонує себе в стилі world music. І все це у сучасних аранжуваннях: якісно, свіжо, творчо, талановито.
«Із творчістю Hutsul Planet я познайомився на своїх музичних майстер-класах, які проходив засновник та ідеолог цього гурту, я б навіть сказав, головний гуцул світу Михайло Балух, – розповідає продюсер гурту KAZKA, Вєрки Сердючки, Ірини Білик та інших успішних українських артистів Юрій Нікітін. – На українському музичному ринку немає такого колоритного колективу, який би так якісно беріг, розвивав і транслював гуцульську культуру. Це дуже потужна історія про коріння і любов до свого. Під час моїх курсів у Школі музичного бізнесу Nimbs ми спільно з Михайлом виробили стратегію розвитку Hutsul Planet. І одним із перших завдань є знайти професійній та зіграній команді «гуцулів» двох яскравих вокалісток. Дівчата-співачки, раджу звернути увагу на цей кастинг, бо вже у дуже близькому майбутньому Hutsul Planet стане гуцульським проєктом номер один не лише в Україні, а й у світі!».
Для того, щоби взяти участь у кастингу, потрібно заспівати і зняти на відео (це може бути селфі-відео) одну з пісень із репертуару гурту «Крила любові» (фонограми і текст тут). Чи не головна умова відбору – проникнутися унікальною гуцульською культурою. Прийом заявок триває до 31 березня. Анкета для учасниць тут.
Нові обличчя гурт планує показати вже у квітні. Hutsul Planet – це не тільки про музику, це масштабний культурологічний проєкт, який планує започаткувати Великий гуцульський фестиваль та інші знакові проєкти задля збереження і продовження традицій гуцулів – унікальної етнічної групи українців.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7624 / 1.55MB / SQL:{query_count}