Діти з 30 країн знялися в ролику до ювілею Лесі Українки

Поезію письменниці у проєкті також читатимуть Оксана Линів, Оксана Муха та Тарас Тополя

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК), Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації і Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) запрошують на презентацію проєкту «Леся – Українка. І Ми – Українці». Це відеоролик за участю діток-українців з усього світу – хлопчиків й дівчаток від 5 до 8 років із 30 країн: Австралії, Алжиру, Аргентини, Білорусі, Болгарії, Великобританії, Греції, Єгипту, Іспанії, Італії, Казахстану, Канади, Канарських островів, Люксембургу, Македонії, Нідерландів, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, ПАР, Польщі, Португалії, Румунії, США, Туреччини, Угорщини, України, Фінляндії, Франції, Японії.
До проєкту долучилися Оксана Линів, Оксана Муха та Тарас Тополя. Українські зірки разом із дітьми читають фрагменти поезії Лесі Українки.
Відеоролик «Леся – Українка. І Ми – Українці» запрошує глядача здійснити віртуальну екскурсію українським всесвітом, провідною зіркою якого є Лесине слово. Його читає для дитини вся українська родина: мами і татусі, бабусі і дідусі. Ми запросили поетесу в кожну українську родину, де дитина, переймаючи з уст найрідніших для себе людей Лесине слово-науку, вслухається, вдумується, вивчає.
В презентації відеопроєкту братимуть участь поважні гості – очільники найвпливовіших українських організацій за кордоном, представники посольств, численних українських громад та освітніх українознавчих осередків, учасники і партнери проєкту.
Подія відбудеться 19 лютого о 16.00 онлайн на платформі Zoom за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8161 / 1.54MB / SQL:{query_count}