«Противірусний альбом» представлять у Львові

Наталя Фаліон та «Лісапетний батальйон» дадуть три концерти у нашому місті

26 та 27 лютого у Львові Наталя Фаліон та «Лісапетний батальйон» презентуватимуть свій «Противірусний альбом». Концерти відбудуться у приміщенні Львівського цирку (26 лютого о 19.00) та у Центрі культури ім. О. Довженка (27 лютого о 16.00 та 19.00).
Альбом, який представлять львів’янам артисти, народжений під час карантину: у ньому нові пісні, жарти та лірика.
«Перша пісня «Вірус» побачила світ у кінці березня 2020 року. В рейтингу пісень про коронавірус, проведеного каналом 1+1, наш «Вірус» займає 1 місце по переглядах. Більшість пісень можна побачити на YouTube, адже вони стали відео роботами. А пісня «Хочу скрипку і цимбали» стала популярною на YouTube: близько 300 тисяч переглядів тільки на моєму каналі», – розповіла Наталя Фаліон.
Вона додала, що за час карантину дівчата вишили собі нові сорочки і це ще одна вагома причина відвідати концерт – подивитись на красу. Традиційно Наталя Фаліон та «Лісапетний батальйон» виступатимуть вживу. 
Концерт відбудеться з дотриманням вимог Міністертва охорони здоров’я. Квитки можна придбати у касі Цирку та в касі Центру Довженка, а також онлайн: lviv.kontramarka.ua/uk/lisapetnij-bataljon-66620.html, kasa.in.ua/ua/lviv/concert/lisapetnyi-batalion-2021-02-27-16-00, karabas.com/ua/lisapetnij-bataljon-64.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8007 / 1.54MB / SQL:{query_count}