Дивіться продовження «Крутого Замісу»!

Прем’єра нового сезону документального серіалу про ветеранів АТО стартує з 6 лютого на регіональних телеканалах «Суспільного»

Студія DocNoteFilms, відома документальною кінострічкою «Крим, як це було», оголосила дату прем’єри нового сезону документального серіалу «Крутий Заміс», який розповідає про життя ветеранів АТО, які повернулися з фронту та заснували власний бізнес. Автор ідеї та продюсер Сергій Малярчук, режисер Костянтин Кляцкін, оператор-постановник та режисер монтажу Павло Липа створили документальний серіал, із якого через справжні розповіді героїв та перчений солдатський гумор глядач зможе разом з нашими хлопцями поринути в їх бойові спогади та цивільне сьогодення. Перипетії післяфронтового життя ветеранів-підприємців та курйозні воєнні історії побратимів для одних стануть дієвим стимулом, а для інших – справді відвертим знайомством.
Вже 6 лютого о 18.25 на всіх регіональних телеканалах «Суспільного» та о 18.05 на «UA: Закарпаття» вийде перша серія другого сезону проєкту «Крутий Заміс». Нові епізоди транслюватимуть щосуботи.
Головна мета «Крутого Замісу» – доступно й зрозуміло розповісти соціуму про ветеранів, а ветеранам подати приклади реінтеграції у мирне життя. До того ж важливою місією проєкту є надихнути глядачів не боятися пробувати нове, рухатися далі та шукати свій шлях, зокрема і в бізнесі.
Серіал розповідає, як люди, що пройшли через війну, долають проблеми та знаходять себе у мирному житті. У кожній серії творці серіалу перебували на робочому місці головного героя – власника бізнесу. Разом із ведучим та двома побратимами чи посестрами він чи вона обговорює найважливіше: від ідеї бізнесу, складнощів у роботі та в поверненні з війни, до кумедних оповідок та філософських роздумів.
Оскільки серіал документальний, творці не втручаються в те, що відбувається перед камерою, та ніяк не впливають на хід бесіди. Таким чином, кожен епізод стає неповторним, зі своїм настроєм та головною темою. Зйомки другого сезону відбулися влітку минулого року. Серії «Крутого Замісу» також виходитимуть на YouTube-каналі студії DocNoteFilms. Серіал створено за підтримки Українського Культурного Фонду.
Героями цього сезону стали ветерани-підприємці з десяти міст України: Полтави (Олекса Коба, IT BRO), Рівного (Юрій Поліщук, центр дитячого здоров’я «Бейбідок»), Львова (Микола Стецьків, полунична ферма «ФайнаBerry»), Луцька (Майя Москвич, секція стрільби з лука «Луцькі Соколи»), Харкова (Олександр Воробєй, виробництво ножів Blade Brothers Knives), Сум (Ігор Мироненко, відкрита майстерня BOBRY.IN.UA), Вінниці (Сергій Бондаренко, пасіка «Медобар»), Миколаєва (Олексій Губський, ресторан Veteran Point), Коломиї (Роман Янко, майстерня з деревообробки) та Одеси (Олександр Доброжанський, органічна ферма «Ліхтенфельд»).
«Географічно другий сезон охопив чи не усю Україну, і це дуже важливо, тому що бізнеси розвиваються не тільки в Києві, – зазначає режисер Костянтин Кляцкін. – Ветерани є всюди, в кожному містечку, куди не заїдь – скрізь є ті, хто воював і ті, хто повернуся. І ми маємо показувати саме такі, не надто медійні історії. Цей сезон вийшов терапевтичним, адже дуже мало уваги приділяють ветеранам не в Києві. Ми бачимо, що люди хочуть поговорити, розказати про свій досвід, як вони зараз живуть, з чим стикаються на місцях, і бути почутими».
Нагадаємо, що перший сезон «Крутого Замісу» вийшов навесні 2020 року на «5 каналі» та складався з восьми серій про київських ветеранів (Олександр Матяш із Regata Club, Роман Набожняк із Veterano Brownie, Володимир Шевченко із Veterano Coffee та інші).

DocNoteFilms – група професіоналів, майже бойових побратимів, що вирішили знімати сучасні українські реалії максимально чесно та відверто. Починаючи свій документальний шлях у 2013 році в рамках проєкту BABYLON’13, вони фіксують зародження громадянського суспільства в Україні, завжди знаходячись у вирі історії, та максимально рефлексують на події та людей, що їх оточують.
У творчому доробку DocNoteFilms – короткометражні документальні фільми про Майдан та війну на сході України, повнометражний документальний фільм «Крим, як це було» та проєкти соціального спрямування.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8098 / 1.57MB / SQL:{query_count}