Класик у прямому ефірі

Свою нову книжку «Радіо Ніч» Юрій Андрухович представить двома подіями

Уже 12 і 13 грудня ви можете стати учасниками перших онлайн-презентацій найновішого роману Юрія Андруховича «Радіо Ніч».
Цієї суботи, 12 грудня, о 22.00 патріарх української літератури представить своє чергове творіння, що побачило світ у видавництві Meridian Czernowitz, в прямому ефірі. Подію модеруватиме Володимир Єрмоленко. До неї можна буде долучитися на сторінках Meridian Czernowitz та «UA: Культура» на Facebook, а також на YouTube.
13 грудня, точніше в ніч із 12-го на 13-те, о 07.00 розпочнеться «Радіо Ніч: перфоманс Юрія Андруховича», який триватиме наживо в ефірі нічного шоу на «Українському радіо» та «Радіо Культура» і на сторінках Meridian Czernowitz та «Радіо Культура» на Facebook, на YouTube «Українського радіо».
У «Радіо Ніч», як і в «реальній дійсності», ще одна революція зазнала поразки. Можливо, тому, що втратила свого загадкового лідера. Йосип Ротський (не плутати ні з Йосифом Бродським, ні з Йозефом Ротом), музичний герой барикад, змушений хоч кудись утікати, приміряючи на себе долю багатьох інших Йосипів. Його переслідують, і режимні спецслужби – лише пів біди. Є ще недоречна любов, з якою не звладати, і банківська таємниця, з якою не впоратися. В’язничний досвід та мимовільно успішний теракт. А також розум і забуття, сміх і темрява, холод і пекло, іронія і щем. Останній сховок, звідки дозволено вести нічний ефір. Чи справді останній?..
До слова, до 13 грудня триватиме передпродаж «Радіо Ночі». Придбати новинку від класика сучасної української літератури можна за акційною ціною тут.
А от у книгарнях вона з’явиться з 13 грудня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7986 / 1.54MB / SQL:{query_count}