«Петрик і Вовк» допоможуть познайомитися з інструментами

У Центрі Довженка представлять музичну казку за мотивами однойменного твору Сергія Прокоф’єва

Скучили за подіями? Не знаєте, як розважити дітей? Приходьте 11 грудня о 19.00 в Культурно-освітній центр ім. Олександра Довженка. Цього вечора музиканти Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії представлять на ваш розсуд музичну казку «Петрик і Вовк» за мотивами однойменного твору Сергія Прокоф’єва.
Симфонічна казка «Петрик і Вовк» унікальна: завдяки цьому твору діти легко й охоче знайомляться з інструментами симфонічного оркестру. Кожен персонаж у казці представлений тембром того чи того інструмента: Петрик – група струнних, Дідусь – фагот, Пташка – флейта, Кішка – кларнет, Вовк – валторни, постріли мисливців – литаври і барабан.
«Петрик і Вовк» – без перебільшення один із найвідоміших у світі музичних творів для дітей. Також він є одним із класичних творів, які записують найчастіше (було здійснено понад 400 записів різної автентичності більш ніж десятьма мовами). Текст твору, який належить композитору, чергується із музикою та висвітлює характери героїв. «Петрик і Вовк» уже був озвучений президентами Біллом Клінтоном і Михайлом Горбачовим, акторками Шерон Стоун, Софі Лорен і актором Антоніо Бандерасом, музикантами Девідом Боуї, Еліс Купер та Стінгом.
У концерті оркестру філармонії роль оповідача віддали Олегу Пригоді, який полюбився слухачам у серії Family concerts. А музичними виконавцями твору цього вечора будуть Наталія Кожушко (флейта), Михайло Закопець (гобой), Дарія Кузьменко (кларнет), Андрій Ткачук (фагот) і Назар Базів (валторна).
Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог! Квитки можна придбати на kasa.in.ua або в касах філармонії та Центру Довженка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7810 / 1.54MB / SQL:{query_count}