Bozhyk Duo стали голосом рівності

У Львові назвали переможця конкурсу каверів на Маніфест толерантності «Різні. Рівні»

Освітній центр із прав людини оголосив у Львові переможців конкурсу каверів на пісню «Різні. Рівні», яку її творці називають Маніфестом толерантності. Перемога дісталася відомому львівському подружжю музикантів Bozhyk Duo – піаністці Юлії та скрипалю Олександру Божикам. Як приз вони отримають запис і продюсування авторської композиції на одній із найкращих студій звукозапису в Україні Jenny Records.
Послухати та переглянути кавер-переможець, який отримав на YouTube-каналі Освітнього центру з прав людини у Львові найбільшу кількість переглядів, можна тут.
Творче змагання тривало два місяці. Оголошений у середині червня музичний конкурс мав на меті привернути увагу українців до кампанії «Різні. Рівні», яка покликана довести: всі – різні, всі – рівні. Нагадаємо: ще у травні в Україні відбулася унікальна пісенна прем’єра: Alina Pash, Сергій Бабкін, Latexfauna, KRUTЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine та інді-музиканти записали спільну композицію «Різні. Рівні»
«Ми – різні та рівні, а значить у нас / Є вісім мільярдів причин бути вільними»  – це вперше провідні українські музиканти та музикантки об’єдналися навколо ідей толерантності та прийняття. А завдяки оголошенню конкурсу каверів на пісню «Рівні. Рівні» до цієї кампанії долучилися нові артисти й артистки.
«Загалом на конкурс надійшло десять оригінальних каверів і відео на Маніфест толерантності «Різні. Рівін», – розповідає координаторка конкурсу Галина Гузьо. – Тішить, що географічно ми охопили всю Україну: є заявки з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Запоріжжя та Вінниці. Жоден кавер не схожий на інший – ні стилістично, ні за настроєм. Усі конкурсанти та конкурсантки підійшли до переспіву і його візуалізації дуже творчо».
Всі кавери, подані на конкурс, зібрані тут.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7894 / 1.54MB / SQL:{query_count}