Квіти душі

У Львівській обласній філармонії відбудеться відкриття виставки молодої місцевої художниці Тетяни Гамрищак

У п’ятницю, 9 січня, о 16.00 у фойє Львівської філармонії відкриють персональну виставку молодої художниці Тетяни Гамрищак “Квіти душі”.
До експозиції ввійшли шістнадцять робіт мисткині, десять з яких виконані аквареллю, решта – олійними фарбами. Працюючи над ними, художниця намагалася передати легкість та чарівність кожнісінької миті, відтворити на полотні емоції, показати час, необхідний для того, аби виростити свою найбільш омріяну квітку. Роботи Тетяни Гамрищак – це її особистий щоденник, де вона викладає найсокровенніше, те, що торкається її душі.
“Ми часто живемо у “завтра” чи у “вчора”. Згадуємо минуле або плануємо майбутнє і зовсім не думаємо про теперішнє. А саме та мить, яку ти переживаєш зараз, і є життям. Воно складається з моментів, вражень, емоцій, подій, що є надзвичайно важливим, – пояснює художниця. – Наче пазли, моменти складаються у спільний малюнок, який ми малюємо від народження до смерті.
Завдяки мистецтву деякі миті вдається спіймати і відтворити на полотні. У час натхнення фарбу часто наносиш несвідомо. Ти зростаєшся зі своєю роботою в єдиний клубок, вона – це ти, ти – це вона, і лише коли дивишся на завершене творіння, усвідомлюєш, які саме емоції тобою керували”, – каже Тетяна Гамрищак.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7506 / 1.54MB / SQL:{query_count}