Кількість ВІЛ-інфікованих жінок стрімко зростає

Міністр охорони здоров'я Василь Князевич повідомив на прес-конференції, що в Україні стрімко зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок.

Міністр охорони здоров'я Василь Князевич повідомив на прес-конференції, що в Україні стрімко зростає кількість ВІЛ-інфікованих жінок. Найчастіше інфікуються жінки працездатного віку - від 20 до 40 років. "Зазвичай, це жінки, які живуть з наркоманами,  і ті, що працюють у сексуальній індустрії", - наголосив мі­ністр. Він висловив занепокоєння непоінформованістю українців про ці недуги й з наступного року розпочнеться масова інформаційна кампанія, яка допоможе людям більше знати про них.

В Україні на обліку перебуває 122 тис. ВІЛ-інфікованих. Та міжнародні експерти, запрошені  для незалежної оцінки стану справ щодо подолання ВІЛ/СНІДу, твердять:  реа­льна кількість ВІЛ-інфікованих - від 220 до 440 тис.

Міністр Князевич виступає за те, щоб аналіз на ВІЛ/СНІД став загальнообов'язковим. У ситуації епідемії цього захворювання в Україні такі заходи, за його словами, є необхідними. І уряд уже прийняв про­граму боротьби з ВІЛ/СНІДом на 2009 - 2013 роки, в яку вже внесені зазначені ініціативи. Крім того,  планується впорядкувати роботу і запровадити контроль над численними фондами, оскільки "вони часто створюються з метою не стільки лікування, скільки відмивання коштів".

 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8617 / 1.53MB / SQL:{query_count}