Вірус нещадно б’є по легенях

Кількість звернень львів'ян по медичну допомогу у зв'язку з грипом та ГРВІ зменшується. Четвертого листопада зареєстровано на 1200 менше звернень у поліклініки, ніж день перед тим

Кількість звернень львів'ян по медичну допомогу у зв'язку з грипом та ГРВІ зменшується. Четвертого листопада зареєстровано на 1200 менше звернень у поліклініки, ніж день перед тим. Зменшується і кількість викликів "швидкої допомоги". Як повідомив Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради, 1 листопада було 1025 викликів, а 3 листопада - 661 виклик. Але медиків турбує те, що більшає хворих, у яких виявляють ускладнення, зокрема зростає захворюваність на пневмонію. Такий діагноз уже поставили 405 пацієнтам, серед яких 94 дитини. На думку головного медика Львова, такі ускладнення спричиняє цьогорічний вірус грипу. "Це новий вірус, із яким ще ніхто не мав справи. Одним із ускладнень, які він спричиняє, є пневмонія. До того ж жертвами переважно стають молоді люди, старших це захворювання не вражає", - говорить Володимир Зуб. Загалом на 4 листопада госпіталізовано 649 осіб, з них 317 дітей. І те, що збільшується кількість госпіталізованих дітей, для медиків є тривожним фактом. "Якщо кількість хворих дітей зростатиме, то стане проблемою, куди їх госпіталізувати. У разі такого перебігу подій хворих дітей кластимуть в ОхМатДит.

Потрапили під удар епідемії і львівські медики. За цей час захворіли 733 медпрацівники, 12 з яких перебувають на стаціонарі.

Пан Зуб також наголошує, що "Таміфлю", якого Львів уже отримав 6310 упаковок, не є панацеєю від хвороби. "Ці ліки призначають тільки за конкретними медичними показаннями", - наголошує чиновник.

Хворих на грип та ГРВІ почали класти у ревматологічне відділення на вул. Свєнціцького, 3, яке спеціально перепрофілювали. Ліжок у стаціонарі на вул. Мушака, 54, яке також перепрофілювали, вже не вистачає. Загалом для лікування хворих передбачено 920 резервних ліжок.

Володимир Зуб, запевнив, що наразі коштів на лікування хворих вистачає.

Нагадаємо, що всі поліклініки міста працюють щоденно з 8.00 до 20.00.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8363 / 1.54MB / SQL:{query_count}