Молитва проти епідемії

Через епідемію грипу недільна греко­католицька служба Божа транслюватиметься по телебаченню, а у православних храмах грип "відганяють" дзвонами.

Через епідемію грипу недільна греко­католицька служба Божа транслюватиметься по телебаченню, а у православних храмах грип "відганяють" дзвонами.

8 листопада, о 9.00, службу Божу з Катедрального собору св. Юра транслюватимуть на "12 каналі". Повідомила пресслужба Львівської міської ради.

"Зараз важливо, аби у спільній молитві за здоров'я всієї громади об'єдналось якомога більше людей, щоби місто було під опікою Святого Духа", - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами пароха парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ протосинкела Ореста Фредини, така трансляція - це колосальна річ, яка дозволить усім бути ближче до Бога: "Люди, навіть ті, що змушені бути вдома, мають отримати можливість просити Господа про оздоровлення для себе та інших, щоби ця біда оминула нашу землю. Спільна молитва - це сила, яка повертає Божу ласку на наш край".

Проте телевізійна трансляція служби - лише для хворих. Нагадаємо, що раніше Блаженніший Любомир, Глава УГКЦ сказав: "Хто відчуває, що занедужав, повинен утриматися від відвідування храму. Хто здоровий має, вживши всіх необхідних захисних заходів, прийти і спільно із своєю парафією молитися за здоров'я і полегшення страждань тих, хто хворий. В історії Церкви маємо багато випадків, коли у складних екологічних, епідеміологічних чи політичних ситуаціях люди саме у храмі знаходили розраду, підтримку й охорону", - сказав Блаженніший Любомир.

Водночас, глава УПЦ МП, митрополит Київський і всієї України Володимир заявив про потребу провести "молебний спів під час згубної пошесті і смертоносної зарази". Цю заяву було розіслано у всі єпархії Української церкви.

У храмах Волинської області, щоб відвернути епідемію, протягом тижня дзвонитимуть у церковні дзвони, з 1 по 8 листопада щодня протягом 1020 хвилин в обідній час.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0034 / 1.53MB / SQL:{query_count}