Рука давця не збідніє до кінця

Cвіт не без добрих людей. Це правда. І вони живуть не деінде, а на Львівщині. У цьому ще раз переконалася родина Вікторових зі Львова, сину якої після перенесеного менінгіту поставили страшний діагноз

Cвіт не без добрих людей. Це правда. І вони живуть не деінде, а на Львівщині. У цьому ще раз переконалася родина Вікторових зі Львова, сину якої після перенесеного менінгіту поставили страшний діагноз: глухота IV ступеня ( див. "Суботню Пошту" № 23, "Мамо, я тебе чую!"). Хлопчику можна допомогти, адже він уміє говорити, вчиться у загальноосвітній школі. Але йому потрібно зробити кохлеарну імплантацію, іншими словами, вживити штучне вухо.

- Нам з чоловіком cпершу здавалося, що ми опинилися наодинці зі своїм горем, - розповіла "Пошті" мати Григорія пані Діна. - Та виявилося, що це не так. Після виходу публікації у вашій газеті  нам почали телефонувати знайомі і зовсім незнайомі люди і пропонувати підтримку: моральну, матеріальну. Вони підняли нам дух, бо, щиро кажучи, ми були на грані відчаю. Тепер віримо, що зможемо зібрати гроші на операцію сина.

А грошей треба чимало. Операція в Києві обійде­ться у 27 тис. євро ( 22 тис. євро коштує лише імплантат). Але батьки хлопчика сподіваються, що з допомогою добрих людей їм вдасться зібрати потрібну суму. Нині вони через газету хочуть висловити щиру вдячність учителям СШ № 30, батькам дітей, що навчаються в ній, які першими відгукнулися на прохання про фінансову допомогу. На рахунок, відкритий у Львівському міському відділенні Ощадного банку для лікування Григорія, небайдужими людьми вже перераховано 15 тис. грн. Велике спасибі всім, хто долучився до цієї доброчинної акції.

Перед виходом номера в газету зателефонувала пані Діна й повідомила ще одну новину. З Києва прийшло повідомлення, що 19-20 червня у лор-відділенні Клінічної лікарні "Феофанія" дітей, що мають проблеми зі слухом, оперуватиме відомий хірург з Чехії. Батькам Григорія запропонували скористатися цим. Та не вийшло, бо потрібно було зробити передоплату, а у них наразі нема суми, потрібної для проведення операції.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8492 / 1.54MB / SQL:{query_count}