Батьки, вчасно звертайтеся до лікарів!

Від середини квітня в «Охматдиті» зафіксували вже 9 важких ускладнень отиту, які загрожували життю дітей

Серед ускладнень: мастоїдит, менінгіт, різні абсцеси, флебіт сигмовидного синуса та емпієми сигмовидного синуса. Це грізні та серйозні ускладнення, які небезпечні для  життя дитини!
«Це загальна тенденція, яка не є лише нашою, регіональною особливістю. Іноземні колеги-лікарі теж фіксують збільшення різних ускладнень отиту. Ймовірно, це глобальні зміни агресивності бактерій, які викликають отити. Можливо, причиною є зміни імунітету, пов’язані з пандемією коронавірусу або ж мікс інфекцій. Але чіткого пояснення збільшення кількості ускладнень отиту ще нема», – каже керівник Клініки голови та шиї Львівської обласної дитячої лікарні «Охматдит» Федір Юрочко.
Відтак, і батькам дітей, і лікарям треба бути уважними та більш настороженими щодо потенційних ускладнень отиту і при якнайменших підозрах – скеровувати пацієнта до фахівців-ЛОРів «Охматдиту». Лікарі із Клініки голови та шиї чергують у шпиталі цілодобово!
«По усіх ускладненнях отитів Львівська обласна дитяча лікарня «Охматдит» є єдиною в області, де надають допомогу в повному обсязі», – зазначає Федір Юрочко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8783 / 1.52MB / SQL:{query_count}