Кров потрібна для поранених військових

Львівський обласний центр служби крові терміново потребує донорської крові усіх груп

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр служби крові» повідомляє про нагальну потребу донорської крові всіх груп та закликає мешканців області активно зголошуватися.
«Сподіваємося на активність донорів усіх груп крові. Для тих, хто здаватиме кров вперше, нагадую, що на процедуру слід приходити здоровим. Важливий критерій - відсутність хронічних захворювань. Рекомендована вага людини, яка може поділитися власною кров’ю, має бути не менше, ніж 60 кг, вік донорів від 18 до 60 років», – наголосив директор Центру служби крові Ярослав Дяків.
Кров приймають у робочі дні з 8:30 до 13:00 год. за адресою: Львів, вул. Пекарська, 65. Донорам варто мати з собою паспорт або посвідчення водія.
Лікарі рекомендують вранці перед процедурою донації випити солодкий теплий чай із печивом, 24 години не вживати алкоголю, 12 годин не вживати смаженого, молочного, бананів, жирної їжі та нагадують, що повторно здати кров особа може не раніше, аніж через 60 днів після попередньої донації.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8525 / 1.52MB / SQL:{query_count}