Візит медиків зі США запланований на листопад

Хірурги місії Face to Face безоплатно оперуватимуть українців у Львові у Центрі НЕЗЛАМНІ: охочих просять зголошуватись

Місія Face to Face знову повертається в Україну. У партнерстві з Національним реабілітаційним центром НЕЗЛАМНІ, у листопаді цього року команда американських лицевих пластичних хірургів проводитиме безплатні реконструктивні операції військовим і цивільним, які отримали травми обличчя та шиї.
Американські лікарі разом з українськими колегами відберуть пацієнтів для проведення реконструктивних операцій на обличчі та шиї. Для пацієнтів, які пройдуть відбір для участі в місії, операція та перебування в клініці будуть безоплатними.
«Якщо ви знаєте потенційного пацієнта або самі є потенційним пацієнтом з травмами обличчя та/або шиї, для отримання інформації про те, як подати заявку на операцію в межах місії, напишіть на facetoface@ingeniusua.org або сконтактуйте у телеграмі або вайбері за номером: (093) 781-43-04 (Ігор Анатолійович). Надсилайте, будь ласка, скановані копії виписок (якщо є), фотографії та знімки досліджень КТ/МРТ тощо. Після отримання та розгляду цієї інформації, вам повідомлять про результат та подробиці», – зазначають у Центрі НЕЗЛАМНІ Першого медичного об’єднання Львова.
Це вже третя місія Face to Face в Україні, в межах якої раніше прооперували 50 пацієнтів, та ще 80 – проконсультували. Місія створена у співпраці з American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery (AAFPRS), The Educational and Research Foundation та організаціями Razom for Ukraine тa INgenius.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1380 / 1.53MB / SQL:{query_count}