Батьки, зголошуйтеся і записуйтеся!

В ОХМАТДИТі львівські і американські медики прооперують дітей зі складними вродженими і набутими вадами

З 20 до 25 березня Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит розпочинає проєкт допомоги дітям з усієї України з найскладнішими патологіями обличчя і не тільки. На консультацію запрошують діток, в кого діагностували ваду обличчя і тих, кому не змогли допомогти в інших клініках. Мовиться про вроджені патології, стани після онкологічного лікування, травми та ін.
10 спеціалістів зі США приїдуть до Львова, щоб допомогти львівським колегам подолати найскладніші дитячі недуги. Очікують щелепно-лицевих, пластичних і дитячих хірургів, уролога, ЛОРа, дерматолога, офтальмолога, а також черепно-лицевих ортодонтів. Це стало можливим завдяки благочинній організації LEAP GLOBAL MISSION.
До Міжрегіонального центру дитячої щелепно-лицевої хірургії на базі ОХМАТДИТу вже звернулося кілька десятків дітей, які мають складні вади розвитку, з якими їм не могли допомогти в інших клініках.
«Переважно це важкі деформації верхньої щелепи після ранніх хірургічних втручань на піднебінні з приводу розщілин, рідкісні синдроми, пов’язані з розщілинами губи і піднебіння, колобоми, вроджені дефекти і дисплазії лицевого скелета, судинні мальформації. Ми відібрали 10 надскладних кейсів для реконструктивних операцій з американськими колегами», – розповіла хірургиня Центру Христина Погранична.
Міжрегіональний Центр дитячої щелепно-лицевої хірургії – єдиний заклад, в якому надають комплексну допомогу, від операції до повної реабілітації дітей з вродженими і набутими вадами обличчя. У Центрі кажуть, що з допомогою іноземних колег постараються знайти найкраще рішення для кожної дитини, причому, як завжди – найбільш ощадне і з перспективою, щоб у майбутньому все було гаразд.
У лікарні заплановані спільні операційні втручання з 20 до 24 березня. 20 березня триватимуть консультації (з 10.00 до 15.00). Також 24 березня американські медики планують клінічну конференцію для львівських колег.
У лікарні очікують на дітей до 18 років зі складними вродженими і набутими вадами розвитку обличчя, ЛОР-органів, очей, травмами, рубцями, новоутворами, патологіями сечостатевої системи, вродженими вадами розвитку плоду (ШКТ, дихальної системи), судинними аномаліями, деформаціями грудної клітки (лійкоподібні та кілевидні деформації).
Мета проєкту – щоб діти з України могли отримувати всю найскладнішу сучасну допомогу хірургів вдома. Для цього львівські і американські хірурги застосують найновіші методики.
Контакти для запису на консультацію:
щелепно-лицева хірургія – Христина Погранична, 0987762355 
урологія – Данило Іваськевич, 0679380878 
отоларингологія – Федір Юрочко, pediatric.ent.lviv@gmail.com 
дитяча хірургія – Тетяна Катринець, 0637313205 
дерматологія – Ігор Шарун, 0673230378 
довідка лікарні – 0677600031

LEAP був організований як єдина місійна поїздка в 1991 р. З часом вона виросла в організацію, яка уже більше 30 років надала безкоштовну допомогу людям, які потребували реконструктивної хірургії – це майже 10 000 пацієнтів у більш ніж 20 країнах.

Про лікарів зі США

Orten Steve має 20-річний досвід і спеціальну підготовку в косметичній і реконструктивній хірургії. Він відомий у США як пластичний і косметичний хірург обличчя і сертифікований Американською радою отоларингології з хірургії голови та шиї. Його основна спеціальність – пластична та косметична хірургія обличчя. У рамках LEAP Global Missions він волонтерить, наприклад, їздив з медичними місіями в Африку. Тут він виконував пластичні операції з виправлення вовчої губи, піднебіння та інші реконструктивні процедури для дітей і дорослих. 
Hobar Graig є засновником і медичним директором LEAP Global Missions. LEAP був запланований як єдина місійна поїздка в 1991 році, з часом вона виросла в організацію, яка уже більше 30 років надала безкоштовну допомогу людям, які потребували реконструктивної хірургії – це майже 10 000 пацієнтів у більш ніж 20 країнах. 
Доктор Хобар працював керівником відділення черепно-лицевої хірургії в Дитячому медичному центрі Далласа, доцентом пластичної хірургії в Південно-західному університеті Техасу і директором міжнародної черепно-лицевої хірургії в дитячій лікарні Medical City, Даллас, штат Техас. 
Suen Jame – пластичний-реконструктивний хірург голови та шиї, фахівець з судинних мальформацій лицевої ділянки, оториноларинголог, спеціаліст з реконструкції голосу.
Mark Hnatiuk – краніофасціальний хірург, фахівець з реконструктивних операцій в ділянці голови та шиї.
Roman Buсhachevsky – пластичний та реконструктивний хірург голови та шиї, отоларинголог.
Cheryl Anderson-Cermin – ортодонт, має 30-річний досвід у плануванні ортогнатичних операцій, підготовці дітей до операційних втручань з приводу вроджених вад обличчя, зокрема розщілин губи та піднебінь, колобом.
Jon Cermin – працює понад 30 років в галузі ортодонтичної реабілітації дітей з вродженими і набутими дефектами щелепно-лицевої ділянки. 
Tomas Black – дитячий хірург, фахівець з неонатальної хірургії, спеціаліст по деформаціях грудної клітки у дітей, провідний фахівець по малоінвазивній хірургії штат Даллас.
Clanton Harrison – дитячий уролог, фахівець з пластично-реконструктичних операцій сечостатевої системи: адреногенітальний синдром, вади розвиток нирок та сечовидільних шляхів, статевої системи, синдром каудальної регресії, пренатальної урологічної хірургії.
Dr. Victor Czerkasij – дерматолог, консультант в галузі в діагностики та лікування раку шкіри, псоріазу, псоріатичного артриту, атопічні дерматити, уртикального висипу. Фахівець з лікування спортивної дерматології та травми.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8068 / 1.58MB / SQL:{query_count}