У місті Лева створюють мережу центрів психічного здоров’я

Вже п’ять таких центрів відкрили в міських медзакладах

Управління охорони здоров’я Львова працює над створенням сучасних центрів психічного здоров’я. Адже це ще один крок до вчасної та якісної допомоги українцям, які постраждали від війни, та людям з іншими психологічними потребами. Уже п’ять таких центрів відкрили в міських медичних закладах.
«Центри психічного здоров’я важливі з багатьох причин. Найперше, вони надають допомогу, яка є більш доступною для людей, ніж психіатричні послуги. Це ближче до місця проживання, і люди можуть відвідувати центр та все одно виконувати обов’язки вдома чи на роботі. Також такі центри є місцем, де медична, психологічна та соціальна допомога може надаватися комплексно. Водночас, тут можуть надавати подальший супровід людям із важкими проблемами після спеціалізованого лікування», – акцентують у міському управлінні охорони здоров’я.
Центри психічного здоров’я уже діють: в поліклініці дитячої лікарні святого Миколая на вул. Орлика, у 5-тій лікарні на вул. Чупринки, у 5-тій поліклініці на вул. Виговського, у 2-гій поліклініці на вул. Симоненка та на базі центру НЕЗЛАМНІ на вул. Мазепи. Найближчим часом такі центри запрацюють у інших міських поліклініках.
Звернутися в центри психічного здоров’я можна за скеруванням лікаря, за рекомендацією фахівця соціальних служб, або самостійно.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8343 / 1.53MB / SQL:{query_count}