Турецький пластичний хірург разом із львівськими медиками оперуватиме дітей

На цей тиждень уже заплановано майже 20 складних операцій

Відомий турецький пластичний хірург Хакан Агір вшосте приїжджає до Львова. Разом із медиками Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру він продовжить робити безкоштовні хірургічні втручання діткам з важкими патологіями обличчя та тіла, інформують у Департаменті охорони здоров'я Львівської ОВА.
На цей тиждень уже заплановано близько 20 складних операцій: видалення злоякісних пухлин, судинних мальформацій, реконструкція вроджених вад обличчя тощо. Найменшому пацієнту, якого турецький колега прооперує у цей візит, 6 місяців.
Під час спільних консультацій команда наших хірургів разом з Хаканом Агіром підібрали близько десяти складних випадків для майбутніх втручань під час наступного візиту колеги. Професор з Туреччини зауважив, що мета його приїзду – не лише благодійність, але й обмін досвідом.
«Я не просто оперую тут чи ділюсь власними знаннями. Я також вчусь у хірургів Центру, адже вважаю, що вони мають високий рівень і чималий досвід. У лікарні підібрана дуже хороша команда хірургів, і ми разом провели багато складних операцій», – зазначив Хакан Агір.
Для консультації хірурга у ЗУСДМЦ, потрібно попередньо записатися за телефоном: (032) 270 22 07, (063) 189 70 50, (097) 150 70 53.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8359 / 1.53MB / SQL:{query_count}