Львів отримав нову партію вакцини Pfizer

У місті діє 9 стаціонарних пунктів вакцинації у поліклініках

Триває вакцинальна кампанія проти Covid-19. Як запевнили у міському Центрі здоров’я та медичної статистики, вакцини Pfizer до Львова надійшло достатньо, тому всі охочі зможуть зробити щеплення.
У Львові діє 9 стаціонарних пунктів вакцинації у поліклініках, де можна щепитись першою чи другою дозою вакцини, або ж ревакцинуватись – тобто зробити бустерну дозу. Доступні вакцини – CoronaVac та Pfizer.
Записатись на вакцинацію можна за номером телефону поліклініки або у свого сімейного лікаря чи самостійно у системі Helsi.
Повний курс вакцинації включає чотири щеплення. Інтервал між першою та другою дозами залежить від вакцини, яку ви обрали для щеплення.
Інтервал між введенням двох доз вакцини:
Comirnaty/Pfizer-BioNTech – 21-28 днів
CoronaVac/Sinovac Biotech – 14-28 днів
Moderna – 28 днів
AstraZeneca (Covishield, SKBio) –  4-12 тижнів.
Через 5 місяців після другої дози необхідно зробити першу бустерну дозу. Через 4 місяці – другу бустерну. В Україні дозволили робити бустерне щеплення від Covid-19 дітям віком від 12 років.
З 31 жовтня по 4 листопада на Львівщині провели 2927 досліджень на Covid-19. З них 273 виявилися позитивними. Попри зниження рівня захворюваності на ковід в області, за тиждень на Львівщині 5 осіб померли від цієї недуги. 250 осіб з діагнозом Covid-19 перебувають на стаціонарному лікуванні у медзакладах області, інформує Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ. Тому медики закликають дотримуватися правил особистої гігієни – носити маску у разі наявності нежиті та звертатися до лікаря при симптомах ГРВІ. З лютого 2020 року на Львівщині на ковід захворіли 323 794 людини, померли – 6823, одужали – 312 816.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8580 / 1.53MB / SQL:{query_count}